Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önemli tabi, önemli kılıç rakip Enma sayesinde darbe falan atıyor Zoro'ya.

Sen önce hatanı kabul et, sonra tartışmaya çalış...
Kılıç kontrolden çıkmaktan çok Zoro'ya yol gösteriyor. Tam yenildiği sıra kontrolden çıkıyor dediniz hayır kontrolden çıkmıyor yenilgisini engellemek üzerine tüm bu adımlar. Sonda Zoro bunu anlıyor ve tamam istediğin gibi olsun diyor bu sefer çekilen hakiyi geri vermiyor o olay sonucunda karşıdakiler bayılıyor.

Zoro güçsüz düştü şaşırdı kontrolü kaybetti dediniz. Oysa ayağa kalktıktan sonra biç kaç kere daha kaybetti kontrolü? Yine mi sasirdi yine mi yorgun düştü?

Kılıç kontrolden çıkmaktan çok Zoro'ya yol gösteriyor. Tam yenildiği sıra kontrolden çıkıyor dediniz hayır kontrolden çıkmıyor yenilgisini engellemek üzerine tüm bu adımlar. Sonda Zoro bunu anlıyor ve tamam istediğin gibi olsun diyor bu sefer çekilen hakiyi geri vermiyor o olay sonucunda karşıdakiler bayılıyor.
Yenilgiyi engellemek adına ha

Zoro draws his swords to counter King's attack, but Enma loses control and starts absorbing Zoro's Haki again.

Zoro: "Wait a minute!! Enma!!
Just in a moment like this!!!"

King: "“Tempura Udon” (Proud Imperial Marten)!!!"

Zoro cannot dodge it and he's partly hit by King's attack. The attack destroys part of Onigashima Island. Due to the attack, Zoro dropps his 3 swords.

Yemin ediyorum senle tartışmak tamamen zaman kaybı, sen bu şekilde devam et yani artık pes diyeceğim diyemiyorum :hhh:

Bundan sonra yazdığın her şey için şimdiden

Yav he he diyeyim olsun bitsin.

Edit: Birileri sorarsa da Zoro'cular Toksik deriz xD

Yenilgiyi engellemek adına ha

Zoro draws his swords to counter King's attack, but Enma loses control and starts absorbing Zoro's Haki again.

Zoro: "Wait a minute!! Enma!!
Just in a moment like this!!!"

King: "“Tempura Udon” (Proud Imperial Marten)!!!"

Zoro cannot dodge it and he's partly hit by King's attack. The attack destroys part of Onigashima Island. Due to the attack, Zoro dropps his 3 swords.

Yemin ediyorum senle tartışmak tamamen zaman kaybı, sen bu şekilde devam et yani artık pes diyeceğim diyemiyorum :hhh:

Bundan sonra yazdığın her şey için şimdiden

Yav he he diyeyim olsun bitsin.

Edit: Birileri sorarsa da Zoro'cular Toksik deriz xD
Zoro kılıç beni test ediyor sonda şimdi her şeyi çözdüm gibisinden muhabbet yapıyor. Okumuyor musun sen anlamadım?

Sonda kral hakiyi de Zoro kendi isteğiyle salmış gibi durmuyor zaten.

Vallahi ağlayacaksan git öte de ağla. Sana açıklamaya çalışıyorum metini.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık