Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033: Shimotsuki Kozaburo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 237 90.8%
  • Orta

Kullanılan: 18 6.9%
  • Kötü

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok güzel cevap oldu evet.O kısımları mantıklı bulmana nedense hiç şaşırmadım :oops:
Ahhh. Dediğim şeyi anlamayıp mantıktan bahsetmem beni benden aldı.
- luffynin mama tarafından uçurumlası çok doğru bir tercih adam 2dk önce bilinçsiz açtığı hakiyi nasıl hemen yine açıyor ? Mamadan sonra bunun 6-7 gün eğitimini yaptıktan sonra kullanabilmeye başlıyor zoroya bak adam daha halen ne olduğunu bilmiyor nasıl olduğunu bilmiyor ama nedense ortaya çıkıyor :fool: . Mantıklı olan kısımları bile anlamayıp bunun üzerine komiklik yapanları hiç anlamıyorum amaç ne çok merak ediyorum.

Son düzenleme:
Aga zoronun soyunun normal olmasını isterdim.Hatta ailesi wanoda ki köylüler olsa çok güzel olurdu. Hepsinin ailesi illa süper bişey olacak

Halbuki Zoro'dan daha karizmaydı kaz kafalı King. Meh kral haki mi diyor, kılıç ustalığı ile misket geçiyor, umurunda değil. Duruşunu hiç bozmuyor, köpek gibi davranıyor yosun kafaya, kevgire çevirdi Zoro'yu :oleyo:
King kılıç ustalığıyla dalga geçiyor,dövüşlerde belirli kurallara bağlı olmayı saçma buluyor,her türlü yola başvuruyor.

Zoro'nun kılıçlarını kurtarmasına laf ediyor.

Ama kılıç ustası tarafından çok pis yenilecek haberi yok xd.

Aga zoronun soyunun normal olmasını isterdim.Hatta ailesi wanoda ki köylüler olsa çok güzel olurdu. Hepsinin ailesi illa süper bişey olacak
Bu serzenişleri anlıyorum ama bu tarz serilerde soy maalesef önemli. Zoro'nun sarı çizmeli Mehmet Ağa çıkması çok ihtimal dahilinde olan bir şey değil. Soyu bir yere dayansın ya da dayanmasın bu Zoro'nun emeği ve azminden hiçbir şey götürmez ama.

Zoro bütün hakiyi enmaya vercek bütün kaslar gidecek birde dopingin etkisi gidince kingi yendikten sonra şimdiye kadar ki en büyük ızdırabını çekicek sabırsızlanıyorum izlemeye :).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık