Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033: Shimotsuki Kozaburo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 237 90.8%
  • Orta

Kullanılan: 18 6.9%
  • Kötü

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enma olmasa Zoro'nun hiç şansı olmayacakmış görüldüğü üzere. King resmen oyun oynuyor adamla.
Objektiflikte sınıfta kaldın Enma sayesinde yaptı bu bölüm yaptığı her şeyi xD Kendisi bile söyledi bunu ama uzatmak istemiyorum bu konuyu.

He he diyeyim sana ve diğer arkadaşlara xD

King çöp ya hiçbirşey göstermedi şu ana kadar hiçbirşey.Sıfır. :D Oysa Kata çok donanımlıydı neler neler göstermişti 12 saat adam dövüyordu ayıltıp ayıltıp tekrar dövüyordu arada yedirip içiriyordu da. :)
Noldu King ileri haki,uyanış,h.haki mi gösterdi?

King bu bölüm gel kes beni dedi durdu bildiğin.Oda aveli dövüş çizmeyi bilmiyorsa karakterler ne yapacak?

Bence de o düşmanları bayıltan haki olayı kılıçtan yayılan haki... Kılıç Zoro'yu kendi himayesine aldı ve ondan emdiği hakiyle resmen kılıç kral haki saldı. İnanılır gibi değil...

Noldu King ileri haki,uyanış,h.haki mi gösterdi?

King bu bölüm gel kes beni dedi durdu bildiğin.Oda aveli dövüş çizmeyi bilmiyorsa karakterler ne yapacak?
Bu saydıklarını göstermeden de çok güçlü olabilirsin.Yumruk Garp ünvanında olduğu gibi.Adam o kadar güçlü ki gardını indirmiş Zoro’nun ona vurmasını bekliyor Marco bile yapmaz şu yaptığını.Son sahnede de hiç endişesi yok o konuya bile vakıf olabilir.

Öyle bir şey yok bölümde adam fırsat dahi vermiyor.

--------------------------------------------------------------

Haftaya ara var mı yok mu onu bile bilmiyorum halbuki bölümlerde en ilgimi çeken şeydi xD
Kalkmasını bekliyor. Zoro doğruluyor bir süredir izliyor nasıl yok Ferit.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık