Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033: Shimotsuki Kozaburo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 237 90.8%
  • Orta

Kullanılan: 18 6.9%
  • Kötü

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Objektiflikte sınıfta kaldın Enma sayesinde yaptı bu bölüm yaptığı her şeyi xD Kendisi bile söyledi bunu ama uzatmak istemiyorum bu konuyu.

He he diyeyim sana ve diğer arkadaşlara xD
Enma olmasa bu aydınlanmayı yaşayamayacaktı. Kılıcın nasıl bir şaheser olduğundan bahsediliyor göz ardı etmeyin şunu. Büyük power up geldi Zoro'ya. Enma öncesi Zoro King karşısında hiçbir şey yapamazmış. Şu an bile yapamadı doğru düzgün bir şey.

He he diyon dimi şimdi işine gelince xD

Garp yumruklarıyla o üne kavuşmuş kral hakisiyle değil.Yani fiziksel olarak çok güçlü olarakta yüksek seviyede olabilirsin illa donanım şart değil demek istiyorum.King hem öyle bir ırk hem de daha özel bir adam.

King bekler çünkü yenildi artık diye düşünüyor bakalım son hamlesi ne olacak diye.Öldürmeyip Udon’a atarlar çünkü muhtemelen.Kaido ölmeyeni paketleyin demiştir adamı öldürecek hali yok.Güçlü isimleri toplama fikrinden vazgeçeceğini düşünmüyorum.
Yine mi bahane. Arkadaş akıllanmıyorsunuz herhalde. Gömmek üzere sürekli yaptığınız sınıflandırmalardan vazgeçmeniz gerekiyor. Kata bekliyor öyle yapıyor böyle yapıyor oyun oynuyor hepsini King de yaptı. Bırakın bu işleri da.

Yine mi bahane. Arkadaş akıllanmıyorsunuz herhalde. Gömmek üzere sürekli yaptığınız sınıflandırmalardan vazgeçmeniz gerekiyor. Kata bekliyor öyle yapıyor böyle yapıyor oyun oynuyor hepsini King de yaptı. Bırakın bu işleri da.
Rakibin doğrulmasını beklemek her dövüşte olabilen birşey zaten.Sen hangi dövüşte adamı yerden kaldırmadan tekmeler misali çizildiğini gördün opte.Daz vs Zoro da böyleydi.Lucci böyleydi falan her vs aynı.Arada konuşmalar olacak gel bakalım denecek manga bu.Kata’nın yaptıkları çok daha farklı olaylar bunla ilgisi yok şimdi burada açmayalım.

King'de kral haki ve uyanış çıksa bile Kata muhabbetlerinden kurtuluş yok.Gelecek görüşü miyoba uğrarsa bu muhabbet anca biter

King dövüşte üstün taraf olduğu için hemen bitirme zahmetine girmiyor eğleniyor işte Zoro'yla. Katakuri ise Luffy'i bıraktı çay molasına gitti. O ayrı bir rahatlık ve saçmalık.

Rakibin doğrulmasını beklemek her dövüşte olabilen birşey zaten.Sen hangi dövüşte adamı yerden kaldırmadan tekmeler misali çizildiğini gördün opte.Daz vs Zoro da böyleydi.Lucci böyleydi falan her vs aynı.Arada konuşmalar olacak gel bakalım denecek manga bu.Kata’nın yaptıkları çok daha farklı olaylar bunla ilgisi yok şimdi burada açmayalım.
Tam olarak Katakuri dövüşünde. Hem de ölümcül darbe üstüne.

Tutup kaldıracak demiştim harbi benziyor.

Burası 12.sayfa. Buradan itibaren Zoro gözleri kapalı bir şekilde düşüncelere dalıyor yerde. 13 ve 14. sayfalar tamamen anıları üzerine. 15. sayfanın sonunda bir şeyin farkına vararak gözlerini açıyor ve biraz kafasını kaldırarak Enma'ya bakıyor.

Sonra 16. sayfada tekrardan gözleri kapalı bir şekilde düşünmeye devam ediyor. Enma'dan felan hiç duman yok. Zoro'nun kollar normal ve sonunda yine düşüncelere daldığı sıranın sonunda tekrardan Kılıç sahibini seçer sözleriyle yeniden açıyor. Kolundan haki çekiliyor ve yine duman çıkarıyor. Zoro beni test ediyor felan diyor. Vallahi bildiğin kalkta tut beni der gibi çekiyor.:D

Sonrasında zaten Enma'yı tutuyor orada farklı bir etkileşim oluyor. Ağzına kılıç alıyor ama efektler hala tek kılıçta. (Sol üst panel) Sonra Enma kara kılıç gibi şekil alıyor. (Orta panel) O ara yine istişareler felan filan yine 17. sayfanın en alt sağ panelinde efektler hala sadece Enma'da.

Sonrasında zaten 18. bölümde hepsine yayılmış olarak görülüyor burada da Zoro da bence artık akışa yüklemeye tamamiyle izin veriyor.

Tabi tam bu süreç boyunca Katakuri gibi beklemiş King de.
18'den önceki efekt zaten Enma'da her zaman gördüğümüz b.haki sömürme efekti değil mi? Yıldırım falan göremedim. 18'de de üçünde birden yıldırım var. Zaten aynı anda adamlar da bayılıyor. Yani h.haki'yi hepsine aynı anda yüklemiş gibi duruyor.

Tam olarak Katakuri dövüşünde. Hem de ölümcül darbe üstüne.

Eeee ? Yetmemiş Luffy'e demekki adam tekrar tekrar vuruyor.Luffy'nin dayanıklı olduğunu görmüş yada kendinin yeterince zarar veremediğini görmüş (muhtemel :) ) yüklendikçe yükleniyor.King vurdu mu kayalara gömüyor yıkıyor falan adamı iyice kan getiriyor baş aşağı bile dikmiş.Yeterli gelmesini düşünmesi doğal lütfen tartışmayalım ya bu kadarını. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık