Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya derisi serttir Kaido gibi yada iyileştirme özelliği vardır.King Kata’yı ırkıyla döver Zoro’nun ırk diye sayıklaması boşa değil.Karşısında daha güçlü bir sağ kol var.Adamın ödülü bile Marco’dan yüksek.Üstelik Marco Wb yüzünden daha çok ödül alması gerektiği halde.
Yav he he.:D Kata Zoro gibi mızmızlanacak ve bunun olayı başka ırkı farklı abi yenilmez diyeceğini mi sanıyon yahu? O Zoro'nun zayıflığı. Kesebildiği adama etki etmiyor diye ırk mırk demeye başlamış. Sizin mantıkla Katakuri'ye de bunun da ırkı farklı der bu adam.:D

Yav he he.:D Kata Zoro gibi mızmızlanacak ve bunun olayı başka ırkı farklı abi yenilmez diyeceğini mi sanıyon yahu? O Zoro'nun zayıflığı. Kesebildiği adama etki etmiyor diye ırk mırk demeye başlamış. Sizin mantıkla Katakuri'ye de bunun da ırkı farklı der bu adam.:D
Kata’ya hileci derdi.Madem adamsın o zaman bas koka saldırımı bedeninlr karşıla diye. :)Kata bakardı Koca ananın Enma tepkisi gibi telaşa düşer geleni meyveyi boşaltıp boşa çıkarırdı.Yada o kadar paniklerdi ki gözlem kullanamazdı bu da olabilir.Ama Zoro en sonunda vurur.Vurduğunda da King gibi niye iplemiyor nasıl ırk bu muhabbeti olmaz.O anda K.O olur yada yaklaşır düşmeye.Her türlü öncekinden üstün bir sağ kol var karşısında Zoro’nun.Biraz zorlansın olsun o kadar yoksa eski Luffy’e fark koymuş olurdu zaten. :)

Bana asıl tesadüf olması daha mantıklı geliyor. Çünkü başka türlü bağdaştıramıyorum Zoro ve King'in ırkını.
Şuanda bende bağdaştıramıyorum açıkçası ancak tesadüfi olarak Lunarian ırkıyla ilgili birşeyler biliyor olması da çok zor gibime geliyor.Dediğim gibi hem yaşı çok genç hem de bu ırkla ilgili bilgiler çok kısıtlı ki Marco bilene ırkla ilgili çok fazla birşey bilmiyor.

Peki kimden bu kadar az bilinen bir bilgiyi Luffy'den önceki dönemlerde kimden öğrenebilir ki? Bence öğrenemez.Zaten böyle bir bilgiyi herkes herkese söylemez.Çok yakın bir tanıdığının olması lazım ki sana böyle değerli bir bilgi verilsin.Zoro'nun Luffy'den önce çok bir arkadaşı da yok zaten.Adam tek başına takılıyordu.

Peki Luffy ile birlikteyken böyle bir bilgiyi kimden öğrenebilir? Mihawk belki. Bu da düşük bir ihtimal.

O zaman ya Zoro bu ırkla daha önceden karşılaştı. Ya da Mihawk ırkla ilgili bilgi verdi Zoro'ya. Başka bir ihtimal yok gibime geliyor benim.

Pica ile King dövüşünün uzaktan yakından alakası yok. Zoro, Pica'yı denk getirdiği anda tekleyip geçti, hem de bunu Pica tüm bedenine haki basmışken yaptı. King ise Zoan formunda bile değilken Zoro'nun en güçlü saldırılarından biri olan Rengoku Oni Giri'yi yedi, bana mısın demedi. UI Tora Gari ise Zoro'nun en güçlü üç saldırısından biri olarak kabul edilir, King'in o saldırıya karşı tek yaptığı kafasını az yana yatırmak oldu.
Tamam işte onu diyorum ben de. Hatta dün kontrol ettim göğsünde kesik bile yok kingin. King yenileniyor galiba. Mesela maskesi kırıldı ama kafada çizik yok. Zoro kingde farklı bir güç olduğunu görüyor. Muhtemelen king çok kısa sürede iyileşiyor. Veya başka birşey var. Çünkü zoro kingi kesebilen birisi. Şuan ne oldu da sorun çıktı anlamış değil.

King de acaba yamato gibi kendini birşeyle mi kaplıyor? Deri mi değiştiriyor acaba? Kesilen deriyi yakarak yok ediyor zoro bakıyor kesik yok. Bir türlü çözemiyor. Lan merak ettim acaba ne tür birşey çıkacak. Crackerin kuklası gibi olmadığı ortada. Hayalet de değil. Lan bu oda çok zeki adam. Acaba ne tür birşey çıkacak altında.

Pika'dan güçlüydü ama Mr 1.'den güçlü değildi. Fiziksel anlamda da birbirleriyle denktiler öyle Mr1'in ezildiği durum olmadı. Mr 1 dövüşünde ise Mr 1'in hakkı yenilmiştir net. Adam dayanıklılıktan birazcık bile nasibini almamış biri olarak yenildi gitti tek atağa.
Yav Mihawk'ın MF'de bile bayıltamadığı adamı orada dayanıklılığı yokmuşçasına bayılttı sorsan Zoro bitiricidir ama Mr1 karşısında kıyma makinası olmuş adam bir anda çok güçlü saldırı çıkarıyor(güya Kaido karşısında kemikleri ufalanan adam en güçlü saldırısını çıkaramamış ya) Luffy'nin plotlarını görürken çok iyilerde kendi fanı oldukları karakterlerinde plotunu görseler içim gam yemeyecek neyse.

Zoro, Mr1'dan güçlüydü ama adamı kesemiyordu, kesebildiği anda tek attı. Pica'dan güçlüydü ama taştan nasıl çıkaracağını bilmiyordu, taştan çıkardığı anda tek attı. Bu kez King'e fiziksel olarak gücü yetmiyor gibi görünüyor. Burada önceki dövüşlerinden bir farklılık var.
Zoro Mr.1'den güçlü değildi, öyle ki fiziksel olarak bile şöyle şeyler çizdi Mangaka o vakitler.

Bununla beraber Zoro bu vs sonrası 60 M ödül alıyor. Öyle ki sadece o vs için de değil ödül avcılarını yendiği için de veriliyor.
Daz'ın ise sonradan ödülünü öğrendik ki 75 M imiş eskiden...

Diğer noktada ise dediğin gibi Pica'yı doğrudan hemen kesebilecek yetenekteydi ama ulaşamıyordu. Ulaşınca ise kesti...
King de ise şuan gücü yetmiyor bir şeyler arıyor bu noktada.

Robin ve Brook'un, Yamato ve Fuga ile karşılaşmasına +1.
Bu ikilinin yetenekleri, adadaki cephaneliği etkisiz hale getirmek için biçilmiş kaftan adeta. Brook soul solid tekniğini kullanarak cephaneliği dondurabilir, Robin de denize atabilir ya da güvenliği bir yere taşıyabilir.

Yamato ve Fuga neden ve nasıl arkadaş oldu acaba? 1025. bölümde Kaido, sen hep yalnızdın Yamato dediğinde Yamato flashback yaşıyor ve Ace, 3 samuray ve kendisine yemek veren elemanı görüyoruz. Umarım o 3 samuraydan biri değildir Fuga.

Tamam işte onu diyorum ben de. Hatta dün kontrol ettim göğsünde kesik bile yok kingin. King yenileniyor galiba. Mesela maskesi kırıldı ama kafada çizik yok. Zoro kingde farklı bir güç olduğunu görüyor. Muhtemelen king çok kısa sürede iyileşiyor. Veya başka birşey var. Çünkü zoro kingi kesebilen birisi. Şuan ne oldu da sorun çıktı anlamış değil.
Yenilendiğini sanmıyorum. Öyle olsa kıyafetinde kesik görürdük, ama herhangi bir iz yok. Maskesinden anlaşıldığı üzere, kesildiği zaman kıyafetindeki hasarlar öylece kalıyor.

Yenilendiğini sanmıyorum. Öyle olsa kıyafetinde kesik görürdük, ama herhangi bir iz yok. Maskesinden anlaşıldığı üzere, kesildiği zaman kıyafetindeki hasarlar öylece kalıyor.
Sence zoronun dert yandığı şey ne? Kesebildiği zarar verebildiği birisine karşı ırkını bilmeden yenemeyeceğim diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 47)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık