Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aklıma takılan birşey var. Diyelim ki Zoro, King'in lunarian ırkından olduğunu öğrendi. Bu Zoro'ya ne gibi bir avantaj sağlayacak ki?

Sonuçta sadece King'in ırkını öğrenmiş olacak. Lunarian ırkının ne gibi özellikleri olduğunu bilemeyecek yine.İsimsel olarak lunarian ırkını bilmesi Zoro'ya hiçbirşey kazandırmaz ki.

Acaba Zoro Lunarian ırkıyla daha önce karşılaşmış olabilir mi?Oda bunun zeminini mi hazırlıyor?

Zoro o yumruktan güçlüsünü yer çekimi olarak ve 2 yonkou saldırısı olarak yedi zaten. Zoro fiziksel darbelere karşı son derece dayanıklı. Kakunun taş delen burnu, zoroda çok da etki etmedi yani.
2 yonko'nun saldırısı Zoro'ya özel değildi. 5 novayı kapsayacak şekilde bir alan saldırısı yaptılar. Hem konu o değil. Zoro King'in normal gücünden bile aşırı etkilendi. Haki kaplı dev yumruk yese ne derdi acaba

Aklıma takılan birşey var. Diyelim ki Zoro, King'in lunarian ırkından olduğunu öğrendi. Bu Zoro'ya ne gibi bir avantaj sağlayacak ki?

Sonuçta sadece King'in ırkını öğrenmiş olacak. Lunarian ırkının ne gibi özellikleri olduğunu bilemeyecek yine.İsimsel olarak lunarian ırkını bilmesi Zoro'ya hiçbirşey kazandırmaz ki.

Acaba Zoro Lunarian ırkıyla daha önce karşılaşmış olabilir mi?Oda bunun zeminini mi hazırlıyor?
Belki de küçükken aynı Sanji gibi 4 denize giderken görmüş olabilir. Yani Wano'da doğup doğmadığına da bağlı ama.

KILIÇ dediğimiz birim herkesten tamamen bağımsız, yani normalde olmaması gereken bir birim olmalı ki, CP0 hiç düşünmeden Drake'e saldırsın. Onların Drake saldırmaları için makul tek sebep bu çünkü.
Evet ben de bu fikirdeyim. Hatta denizcilerin içinde hükümetten pek de hoşlanmayan uzun vadede onları devirmeyi amaçlayan bir hizip gibi bile olabilir.

Pikayı da kesemiyordu. Saldırı ve savunma yapıyordu zoro ama zarar veremiyordu. Kesememe sebebi sürekli kaçmasıydı. Bu zoronun ezildiği anlamına gelmez. King karşısında da böyle bir durum var. Ama o durum ne bilmiyoruz. Varsa fikrin söyle, yoksa bölüm çıkana kadar sus :p
Pica ile King dövüşünün uzaktan yakından alakası yok. Zoro, Pica'yı denk getirdiği anda tekleyip geçti, hem de bunu Pica tüm bedenine haki basmışken yaptı. King ise Zoan formunda bile değilken Zoro'nun en güçlü saldırılarından biri olan Rengoku Oni Giri'yi yedi, bana mısın demedi. UI Tora Gari ise Zoro'nun en güçlü üç saldırısından biri olarak kabul edilir, King'in o saldırıya karşı tek yaptığı kafasını az yana yatırmak oldu.

Ben Zoro fanı değilim, ama kaç zamandır King'i övüyorum. Çünkü adam övgüyü hak ediyor. Zoro'ya yenilmeyeceğini, berabere kalacaklarını düşünüyorum.
Övülmeyecek adam değil zaten ama ben şunu belirtmeye çalışıyorum, King bugün bir kaç hamle ile vurup Zoro'yu metrelerce uçurduğu için bir anda çok övülen bir tip oldu. Zamanında Luffy'nin vurup Dof'u ada turu çıkarmasına zarar vermiyor sadece fırlatıyor yerde sürttüğü için zarar alıyor şeklinde açıklamalar yapan adamların övmesine karşı çıkıyorum yani.:D

Belki de küçükken aynı Sanji gibi 4 denize giderken görmüş olabilir. Yani Wano'da doğup doğmadığına da bağlı ama.
Bu olasılık düşük gibi geldi bana. Marco bile Beyazsakalla çok uzun yıllardır denizde olmasına rağmen King'in ırkıyla ilgili çok birşey bilmezken Zoro'nun tesadüfi olarak Lunarian ırkıyla ilgili net bir şeyler biliyor olması çok düşük bir ihtimal.

Bence Zoro Lunarian ırkıyla ilgili bir geçmişi çıkacak.Çünkü başka türlü ırkla ilgili net birşeyler bilebilmesine imkan yok gibi.Göreceğiz.

Övülmeyecek adam değil zaten ama ben şunu belirtmeye çalışıyorum, King bugün bir kaç hamle ile vurup Zoro'yu metrelerce uçurduğu için bir anda çok övülen bir tip oldu. Zamanında Luffy'nin vurup Dof'u ada turu çıkarmasına zarar vermiyor sadece fırlatıyor yerde sürttüğü için zarar alıyor şeklinde açıklamalar yapan adamların övmesine karşı çıkıyorum yani.:D
Ben onu bilmem, o sıralarda sitede değildim. Dediğin gibi bir durum varsa, bu onların kendi ayıbı. Düşman bile olsa hak edene hakkını vermek lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık