Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vurduğu zaman 50 metre geriye uçuruyor.
Uçurmadan başka bir şey var mı ? Ben öyle net bir şey görmedim Zoro gayet iyi durumda.

Zoro'nun lafı

Ama anlıyorum zoro luffy gibi yc1 karşısında dayak yemediği icin nasıl dalğa gecip gömeceklerini şaşırdılar :D
Zaten ezilirse ezildi deriz, bir duruma girerse tasvip etmeyeceğimiz direkt gömeriz hatta Zoro fanları gelir yav ne yapıyorsun Zoro bu kadar gömülür mü diye bana çıkışırlar biz @Alpamis gibi bahane uyduranlardan olmadık :ehe:

Enma çok üstün özellikler veriyor da, benim mi haberim yok?
Fazla kesen bir kılıç diye geçiyor yani normalde Zoronun kılıca basamayacağı Ryouyu vücudundan emcükleyip püskürtüyor rakibe. Ayrıca Oden yıllarca Enmayla dövüşüp onu kara kılıç olmanın eşiğine getirtmiş. Bu kılıçların ayrıca eski sahiplerinin ruhlarınıda taşıdığı söyleniyor ama bunun kılıca nasıl bir etkisi var ben bilemiyorum. Sanjinin kendi vücudunu çelik haline getirdiği gibi Zoroda kendi özel kılıcını karartsaydıda başkasının kılıcına konmasaydı bu daha iyi olmazmıydı? :bilmem:

Uçurmadan başka bir şey var mı ? Ben öyle net bir şey görmedim Zoro gayet iyi durumda.

Zaten ezilirse ezildi deriz, bir duruma girerse tasvip etmeyeceğimiz direkt gömeriz hatta Zoro fanları gelir yav ne yapıyorsun Zoro bu kadar gömülür mü diye bana çıkışırlar biz @Alpamis gibi bahane uyduranlardan olmadık :ehe:
Uçurma yeterli bir veri sunuyor. Katakuri de Luffy'ye vurup sağa sola uçuruyordu aradaki güç farkı çok fazlayken, fark kapanmaya başladıkça sağa sola uçmalar da azaldı.

Emre bazen senin neyin kafasını yaşadığını merak ediyorum ha.:D
Ben lastik koklamadım hiç hep ayığım. :D King>Kata bu gerçeği kabullenirsen ne demek istediğimi anlarsın.Zoro’nun karşısında Wcı Luffy kadar güçlü bir rakip var aşağı yukarı.Sadece potansiyeli Luffy kadar değil.O yüzden dövüş içinde vites arttıramaz King sadece.Sürpriz yapamaz yani.

Uçurma yeterli bir veri sunuyor. Katakuri de Luffy'ye vurup sağa sola uçuruyordu aradaki güç farkı çok fazlayken, fark kapanmaya başladıkça sağa sola uçmalar da azaldı.
İyi de uçurmak tam bir güç farkı değil ki. King son sayıda uçup çarpıyordu ve zoroyu geri itemiyordu. Ayakları yerde sağlam durdu. İlk saldırıda slash attı o zoroyu uçurdu. O saldırı hakkatten güçlüydü. Zoro durdurabileceğini düşündü muhtemelen ama yapamadı. Sonra kafa kafaya çarpıştılar onda da zoronun ayakları yerde değil diğeri ise uçuyor itmesi normal. Yani sadece geriye itiyor diye güç kıstası çıkarmamalıyız. zoro da fujiyi kendi attığı slashla itti. Fujiden güçlü diyemeyiz ama. Kaldı ki, kingin attığı slashı belki zoro da 1080p atarak durdurabilirdi. Belki zoro da 1080p kinge atsa king bloklamaya kalksa belki king de geriye fırlayacak. Zoronun o slashı durduramayıp güçlüymüş demesi normal çünkü durduramadı. Ama demek değilki zoronun 1080psini king durdurabilir. Fuji daha küçüğünde bile geri itildi.

Fazla kesen bir kılıç diye geçiyor yani normalde Zoronun kılıca basamayacağı Ryouyu vücudundan emcükleyip püskürtüyor rakibe. Ayrıca Oden yıllarca Enmayla dövüşüp onu kara kılıç olmanın eşiğine getirtmiş. Bu kılıçların ayrıca eski sahiplerinin ruhlarınıda taşıdığı söyleniyor ama bunun kılıca nasıl bir etkisi var ben bilemiyorum. Sanjinin kendi vücudunu çelik haline getirdiği gibi Zoroda kendi özel kılıcını karartsaydıda başkasının kılıcına konmasaydı bu daha iyi olmazmıydı? :bilmem:
Kılıcın Zoro'nun basamayacağı kadar hakiyi kullanıcının vücudundan çektiğine dair hiçbir bilgi geçmedi, kafandan sallıyorsun şu an. Kullanan kişide kılıca yetecek kadar haki yoksa, kullanamıyor kılıcı. Bu yüzden bu zamana kadar Oden'den başkası kılıcı kullanamamış. Kılıç kendi başına güçlü değil, kullanıcısıyla birlikte güçlü oluyor. Daha fazla haki kullanarak, daha büyük saldırılar yapabiliyor. Enma'nın çektiği haki havadan gelmiyor, Zoro'da var olan hakiyi kullanıyor. Ayrıca kılıç istediği kadar haki çekemiyor, Zoro ne kadar verirse onu alıyor.

Sanji kendi vücudunu çelik haline getirmedi, babasının zamanında ona verdiği genleri yine babasının yaptığı kostümü giyerek haberi bile olmadan aktif hale getirdi. Zoro ise Hazan Suyu'na karşılık alacağı kılıcın ne olduğunu bile çok umursamadı. "Yerine başka kılıç vereceksen, sorun yok" dedi. Sanki Zoro "daha güçlü kılıç buldum" deyip de Enma'nın üstüne atlamış gibi anlamsız yorumlar yapılıyor.

İyi de uçurmak tam bir güç farkı değil ki. King son sayıda uçup çarpıyordu ve zoroyu geri itemiyordu. Ayakları yerde sağlam durdu. İlk saldırıda slash attı o zoroyu uçurdu. O saldırı hakkatten güçlüydü. Zoro durdurabileceğini düşündü muhtemelen ama yapamadı. Sonra kafa kafaya çarpıştılar onda da zoronun ayakları yerde değil diğeri ise uçuyor itmesi normal. Yani sadece geriye itiyor diye güç kıstası çıkarmamalıyız. zoro da fujiyi kendi attığı slashla itti. Fujiden güçlü diyemeyiz ama. Kaldı ki, kingin attığı slashı belki zoro da 1080p atarak durdurabilirdi. Belki zoro da 1080p kinge atsa king bloklamaya kalksa belki king de geriye fırlayacak. Zoronun o slashı durduramayıp güçlüymüş demesi normal çünkü durduramadı. Ama demek değilki zoronun 1080psini king durdurabilir. Fuji daha küçüğünde bile geri itildi.

Durdursaydı da uçmasaydı o zaman. King'in saldırısından saonra havada uçan Zoro'yu, Franky yakalıyor. O tutmasa kim bilir daha ne kadar uzağa uçacak. Bundan sonraki sahnede King yine vuruyor, Zoro az daha aşağı düşecekken son anda kendini kurtarıyor. Luffy ya da Sanji şu şekilde uçurulsa rakipleri tarafından gece gündüz dalga geçerdiniz, ama mesele Zoro olunca hemen savunmaya geçiyorsunuz. Az objektif olun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 57)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık