Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aga bu ne Zoro nefreti la sksmmssm

Sanki görende sanacak… kılıç harbi harbi kendi dövüşüyor hatta Zoro’yu kılıç kullanıyor…

Ayrıca seride ilk kez mi bir şeylere tepki veren kılıç görüyoruz? Lanetli kılıçlar sahiplerini öldürüyordu yav ksksksksk
Bir de ırk falan diyonuz da… King özel çıkıyor işte. Belli ki çok güçlü çıkacak.

Onu da geçtim… Zoro, King’e tam karşılık veremiyormuş falan filan. Yav Wano’ya sağ kol üstü gelen Luffy… Gemiye ve Numbersa G4 açıyordu… onu da gömelim mi?

He bir de Luffy’nin de sağ kol dövüşünü biliyoruz. Zoro’nun rakibi en azından Zoro’yu dövüşün başından beri sert bir şekilde öldürmeye çalışıyor. Luffy’nin romantik sağ kol dövüşü nasıldı?
Kata(Juliet): Ana mı yenmeye gelecen mi yakışıklı?
Luffy(Romeo): Tabi ki de!!!
Kata(Juliet):
Zoro, King ile en fazla berabere kalır. Yani ikisi birlikte düşer, Zoro şu kondisyonla King gibi bir azmanı alamaz. Ki bu bile büyük bir başarıdır.

Enma konusu ise artık komik gelmiyor. Bu yüzden o tür yorumları okumuyorum artık.

Geçen bölüm gibi Sanji'de olduğu gibi bu bölümde Zoro dövüşüne odaklanılsa daha iyi olurmuş böyle pek tadı çıkmıyor dövüşlerin. Şöyle arka arkaya fazla kesilmeden çizip bitirse keşke.

Zoro, King ile en fazla berabere kalır. Yani ikisi birlikte düşer, Zoro şu kondisyonla King gibi bir azmanı alamaz. Ki bu bile büyük bir başarıdır.

Enma konusu ise artık komik gelmiyor. Bu yüzden o tür yorumları okumuyorum artık.
Zaten bir de Zoro’nun büyük bir dezavantajı var(İlacın etkisi geçince). Şu an gayet iyi gidiyor Zoro bence de. He dövüş nasıl biter sonrası nolur bilemiyorum göreceğiz onu artık.

Enma muhabbeti konusunda ise aynı fikirdeyim bende. Artık komik değil:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 60)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık