Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden'in diğer kılıcı Momonosuke'ye ait ve en son Hitetsu'nun elindeydi. Muhtemelen halen ondadır.

Şamisen çalan da muhtemelen Toki'dir. Enma, Hiyori'yi tanımıyor. Her ne kadar Hiyori kılıcı Zoro'ya veriyor olsa da, Zoro kılıcı Hitetsu'dan alıyor.

Aga bu ne Zoro nefreti la sksmmssm

Sanki görende sanacak… kılıç harbi harbi kendi dövüşüyor hatta Zoro’yu kılıç kullanıyor…

Ayrıca seride ilk kez mi bir şeylere tepki veren kılıç görüyoruz? Lanetli kılıçlar sahiplerini öldürüyordu yav ksksksksk
Bir de ırk falan diyonuz da… King özel çıkıyor işte. Belli ki çok güçlü çıkacak.

Onu da geçtim… Zoro, King’e tam karşılık veremiyormuş falan filan. Yav Wano’ya sağ kol üstü gelen Luffy… Gemiye ve Numbersa G4 açıyordu… onu da gömelim mi?

He bir de Luffy’nin de sağ kol dövüşünü biliyoruz. Zoro’nun rakibi en azından Zoro’yu dövüşün başından beri sert bir şekilde öldürmeye çalışıyor. Luffy’nin romantik sağ kol dövüşü nasıldı?
Kata(Juliet): Ana mı yenmeye gelecen mi yakışıklı?
Luffy(Romeo): Tabi ki de!!!
Kata(Juliet):

Dayak yediğinde yaz işte bunları, mesela bu bölüm dayak yiyorsa yaz. Adam daha dayak yemedi ki geçen bölüm Sanji ile telefonlaştılar bir dayak sahnesi görmedik.
Ben zaten bu bölüm dayak yiyor demedim daha çok dayak yiyecektir diyorum ki bence öyle olacak. Kara kara düşünmeye başlamış şimdiden nasıl yeneceği ile ilgili. Daz Bones dövüşünde ki gibi bir hale girmesi lazım mantıken ben ölümüne zorlanmasını bekliyorum.

Ben zaten bu bölüm dayak yiyor demedim ki daha çok dayak yiyecektir diyorum ki bence öyle olacak. Kara kara düşünmeye başlamış nasıl yeneceği ile ilgili. Daz Bones dövüşünde ki gibi bir hale girmesi lazım mantıken ben ölümüne zorlanmasını bekliyorum.
Olması gereken o . Geçen arc Luffy Katakuriyi yenmek için hayatının dayağını yedi saatlerce.
Zoronun şu an Kingi çözmeye çalışması alması felan ölümün eşiğine gelmesi demek. O dayağı yiyecek başta kaçarı yok.

Aga bu ne Zoro nefreti la sksmmssm

Sanki görende sanacak… kılıç harbi harbi kendi dövüşüyor hatta Zoro’yu kılıç kullanıyor…

Ayrıca seride ilk kez mi bir şeylere tepki veren kılıç görüyoruz? Lanetli kılıçlar sahiplerini öldürüyordu yav ksksksksk
Bir de ırk falan diyonuz da… King özel çıkıyor işte. Belli ki çok güçlü çıkacak.

Onu da geçtim… Zoro, King’e tam karşılık veremiyormuş falan filan. Yav Wano’ya sağ kol üstü gelen Luffy… Gemiye ve Numbersa G4 açıyordu… onu da gömelim mi?

He bir de Luffy’nin de sağ kol dövüşünü biliyoruz. Zoro’nun rakibi en azından Zoro’yu dövüşün başından beri sert bir şekilde öldürmeye çalışıyor. Luffy’nin romantik sağ kol dövüşü nasıldı?
Kata(Juliet): Ana mı yenmeye gelecen mi yakışıklı?
Luffy(Romeo): Tabi ki de!!!
Kata(Juliet):
Ya adam 2 saatte en fazla sağ kol yenicek çatıda yaptıkları ortada hala 12 saat dayak yiyen kaptanlarıyla karşılaştırılıyor komedi.

Zoro bu Apoo'nun da işini bitirememişti dimi. Adamın bu arc kestiği kim varsa çok geçmeden geri ayağa kalktı. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 57)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık