Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda'ya kızmak için spoilere gerek mi var ?

Kaido mesela Oden'den sonra kimseyle dövüşmemiş eee bu herifi kim yakaladı nasıl yakaladı, kim yendi ? Oda'nın Dünyasının inandırıcılığı Fairy Tail kadar bile yok.
Dövüşmüştür illaki, Ace adayı bastığında savaş için çıkmıştı adadan. Ama yakalanmalarının hepsi Wano'ya gelmeden öncesi olabilir.

-Kaido vs luffy gösterilir.
- luffy kaidonun neden hiç yorulmadığından yakınır kaido ona meyvesini uyandırdığı için olduğunu söyler.
- bunun üzerine luffy "benim meyvemin uyanışı neden bunu yapmıyor":eek: der.

Bahane bulunur :good: Dediğim gibi inandırıcılığı sıfır.
Aslında mantıken daha iyi Wano'ya gelmeden önce o kadar yakalanmış olması. Wano için zaten doğal kale gibisinden bir şeyler diyor, hem eskisinden daha güçlü hem de coğrafi avantajı var. O zaman yakalanması saçma olur.

Adasında çoğu zamanını hamilelikle geçiren birinden daha önce kan alınmaması o kadar da şaşırtıcı değil. Rocks zamanı tüm güçlü adamlarla ittifaktaymış zaten.
Küçükken bile mi kan alınmadı denirse de elbaf örneğine bakılabilir. Koskoca dev kan alamamıştı.

Oda'ya kızmak için spoilere gerek mi var ?

Kaido mesela Oden'den sonra kimseyle dövüşmemiş eee bu herifi kim yakaladı nasıl yakaladı, kim yendi ? Oda'nın Dünyasının inandırıcılığı Fairy Tail kadar bile yok.
Özel olarak bu tahmini senaryolardaki olaylara kızılmasından dolayı diyorum ya ben. Yoksa kızılacak şey çok.

Aslında mantıken daha iyi Wano'ya gelmeden önce o kadar yakalanmış olması. Wano için zaten doğal kale gibisinden bir şeyler diyor, hem eskisinden daha güçlü hem de coğrafi avantajı var. O zaman yakalanması saçma olur.
Bir iki kere yakalanmış olsa tamam da 5-10 kere yakalanmış adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık