Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Trafalgar yardım etttttt. Kid ne zamandan beri yardım ister oldu. Nerede egosu. :hhh:

Odağı yanlış seçmiş. Hasar veren zira Kid değil. ?
Tanklığı yapan Kid, planı yapan Kid. Law'ın yapacağı boşluklardan faydalanmak bir de Kid'in yükünü hafifletmek. Ama ona bile bana emir verme diye sitem yapıyor. Bak şunu unutma Law bir yerlerde "emir verme" bana diyorsa emir almış demektir.

Tanklığı yapan Kid, planı yapan Kid. Law'ın yapacağı boşluklardan faydalanmak bir de Kid'in yükünü hafifletmek. Ama ona bile bana emir verme diye sitem yapıyor. Bak şunu unutma Law bir yerlerde "emir verme" bana diyorsa emir almış demektir.
Kid şuana kadar tanklık dışında bir şey gösteremedi zaten. Kid öne çıksın diye kıyak geçmiş Oda. Law plan yapsın. Law hasar versin. Eee Kid'in rolü ne olsun. :D Bir elmanın iki yarısılar şuan. Birbirlerini tamamlayacaklar.

Arada şu düşmanlar olmasa zaten sürekli kendisinden bir şey istendiği için feryat figan edecek rahat rahat ama yapamıyor. Sırası değil.

Kid şuana kadar tanklık dışında bir şey gösteremedi zaten. Kid öne çıksın diye kıyak geçmiş Oda. Law plan yapsın. Law hasar versin. Eee Kid'in rolü ne. :D Bir elmanın iki yarısılar şuan. Birbirlerini tamamlayacaklar.

Arada şu düşmanlar olmasa zaten sürekli kendisinden bir şey istendiği için feryat figan edecek rahat rahat ama yapamıyor. Sırası değil.
Law nerede plan yapmış hacı, planı yapan Kid diyorum. Senin karakterin en ön plana çıkan özelliği zekası ama planı Kid yapıyor o ne ayak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık