Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her şeyi geçtim, adam kendi emeğini bile bok ediyor. Sen gel adama efsane ölüm hazırla, biri perdemi kapatmalıydı dedirt, en yakın arkadaşına öldürt, sonra o karakter canlansın. Ulan bölümün adı bile ömür boyu acemi aktör lan. Oda tam davarsın ha. Sana sabaha kadar sövsem durulmam.

Bu arada düşününce kid-law olayı bana zorlama gelmiyor. Sonuçta bu adamlar çocukluktan yiyor bu meyveleri ve aktif şekilde kullanıyorlar. Luffy'nin bile muhtemelen 1 arc sonra uyanış açacağı düşünüldüğünde, geleceğin yonko potansiyeline sahip adamların 25 26 yaşında uyanış açmaları saçma gelmiyor. Sadece bunu çatı başında açmalarını isterdim. Normalde böyle olaylar luffy'nin rakibi çalınacak diye sona saklanır ama öyle bir durum da yoktu. Luffy'nin rakibi kaido, kid-law'ın rakibi Bm dı. Yani kid-law çatıda bu teknikleri kullansalar, luffy'i etkileyen bir şey de olmayacaktı.

Her şeyi geçtim, adam kendi emeğini bile bok ediyor. Sen gel adama efsane ölüm hazırla, biri perdemi kapatmalıydı dedirt, en yakın arkadaşına öldürt, sonra o karakter canlansın. Ulan bölümün adı bile ömür boyu acemi aktör lan. Oda tam davarsın ha. Sana sabaha kadar sövsem durulmam.

Bu arada düşününce kid-law olayı bana zorlama gelmiyor. Sonuçta bu adamlar çocukluktan yiyor bu meyveleri ve aktif şekilde kullanıyorlar. Luffy'nin bile muhtemelen 1 arc sonra uyanış açacağı düşünüldüğünde, geleceğin yonko potansiyeline sahip adamların 25 26 yaşında uyanış açmaları saçma gelmiyor. Sadece bunu çatı başında açmalarını isterdim. Normalde böyle olaylar luffy'nin rakibi çalınacak diye sona saklanır ama öyle bir durum da yoktu. Luffy'nin rakibi kaido, kid-law'ın rakibi Bm dı. Yani kid-law çatıda bu teknikleri kullansalar, luffy'i etkileyen bir şey de olmayacaktı.
kanjuro: kardeşim bayılmışım ne ölmesi

E.oda yan karekterleri öldürmemek icik çok zorluyor , olay saçma yerlere gidiyor. Yav Kinemon ve Kanjuro misyonlarıni tamamlamış adamlar sal herifleri ölsunler. Bu yüzden diğer savaşları önemli olayları es geçiyor adam.

Ben Death Note ve Akagame Kill'i mangadaki önemli kişileri leblebi gibi harcadıkları için çok sevmişim demek. Şimdi daha iyi anlıyorum.
Kanjuro ölemez o hayali bir film karakteri

Millet bölümü kötülemiş durmuş da biraz fazla abartmış sanki. Bölüm gayet güzel duruyor. Kanjuro dirilmemiş, Orochi kendisine emir vermiş. Son nefesinde Onigashima'nın altındaki mühimmatları patlatmasını istemiş. Son nefesinde dirilen ateş Mühimmatlara ilerliyor. Yamato'da ilerliyor oraya doğru orada büyük bir mücadele göreceğiz. Kin'emon nasıl ikiye ayrılmış tekrardan, Kaido ikiye bölmedi ki, sadece sırtına kılıç soktu.

Sevmediğim tek olay Law ve Kid'in, Big Mom karşısında meyve uyanışı açması. Hadi Law, Dressrosa'da meyve uyanışı gücünün nasıl etkili bir yetenek olduğunu gördü ve bu konuda bir araştırma yaptı ve ne yapması gerektiğini öğrendi diyelim. Peki Kid, bu konu hakkında nasıl bir bilgi sahibi oldu da bu güce ulaştı.

Apoo'nun, Drake ile ittifak kurması iyi bir şey tamam ama Hawkins'i niye harcadın be Oda? Benim hayalimdi Marinford Kuşatmasında En Kötü Jenerasyonun Dokuz Kaptanının gemileriyle Marinford'un önünde durması ve arkalarında da ittifak güçlerini hayal ediyordum. Lütfen Oda, Hawkins ölmemiş olsun ve şu hayalimi de yaz be Oda.

Bu Sunny'yle seyahet eden uyelerden birisi bu arc'da ölecek diye bir şey vardı. Onu Oda mi soylemisdi yoksa teori miydi?

Boşa yıllarca yonkou yonkou diye beklemişiz crocodile kendi arc'inda bu iki yonkounun yaptığından çok iş yaptı. yonkou balonu iki tane kıçı kırık yeni yetme korsanın elinde beş paralık oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık