Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Conis'in lanet olası babasının durumunu yetmiş bin kere söyledik. Enel'in attığı yıldırım adama hiç değmemiş, bu yüzden ölmemiş. Hala yıldırım vurmuş da, adamda çizik olmamış gibi yazılıyor.

Kin'emon olayında da mesele Kin'emon'un ölmemiş olmasına değil, ölmemesine uydurulan kılıfa kızıyoruz. Çünkü saçma sapan bir şey, elle tutulur bir yanı yok. Orochi de iki kere öldü gibi gösterilip canlı olarak karşımıza çıktı, yapılan en büyük eleştiri "şu Orochi de bir türlü ölemedi" gibisinden bir şeydi. Kin'emon'u direkt ayakta görsek "Oda öldürmüyor" deyip geçerdik.
Bu konuda sana katılmıyorum ya. Ne olduğunu görmeseydik , ''olayın hemen ardından biri yardım etmiştir'' der geçerdim.

Eyv ben yanlış anlamışım o zaman.

Bence de epey iğrenç bir dirilme şekliydi.

Aslında bunun yerine dirilmeyi bizim hayal gücümüze bıraksa bu şekil yerine daha mı iyi olurdu diye düşünmüyor değilim ben de.

Eyv ben yanlış anlamışım o zaman.

Bence de epey iğrenç bir dirilme şekliydi.

Aslında bunun yerine dirilmeyi bizim hayal gücümüze bıraksa bu şekil yerine daha mı iyi olurdu diye düşünmüyor değilim ben de.
Biz yıllardır Oda'nın karakter öldürmemesine alışmışız zaten, o yüzden bir karakter ölmeyince değil ölünce şaşırıyoruz. Kin'emon'un nasıl kurtulduğunu görmemiş olsak, en fazla "Nasıl ölmedi bu ya?" diye sorar, "Öldürmeyen Oda öldürmüyor" derdik.

- Bi saniye, bu kinemon'un alt kısmı punk hazard'da yellenerek bizimkilerle iletişime geçmemişmiydi?
- E burada da kulakları olmadığı için kimseyi duymuyor diye spoiler var.
Bir yeri kaçırdıysam düzeltin lütfen, işin içinden çıkamıyorum.

Merdivenden düşen Kuina'nın ruhu anlık.
Bu konuyu pek araştırmadım ama çocukların intihar amaçlı merdivenden atladığını söyleyen fanlar vardı
Belki Oda orada intihar ettiğini bu şekilde göstermek istemiştir
Bana kılıç kullanan birinin merdivenden atlayarak intihar etmesi saçma gelse de ortada temsili bir durum varsa mantıklı oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık