Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E.oda yan karekterleri öldürmemek icik çok zorluyor , olay saçma yerlere gidiyor. Yav Kinemon ve Kanjuro misyonlarıni tamamlamış adamlar sal herifleri ölsunler. Bu yüzden diğer savaşları önemli olayları es geçiyor adam.

Ben Death Note ve Akagame Kill'i mangadaki önemli kişileri leblebi gibi harcadıkları için çok sevmişim demek. Şimdi daha iyi anlıyorum.

Abi bilgi işte adamlar daha önceden meyve uyandırmış, bizimkilerin daha hakiden yeni haberi oluyor neredeyse... Şimdi gel de de ki bu adamların Yonkou indirmelerini kabullen. Nasıl kabulleneyim.
G.tü b.klu kuja kabilesi oklara haki basıyor bizim usop hakinin ne olduğunu öğrenmiş ama hala saldırılarına ekleyemiyor. Çocuk gibi sapan atıyor...
Chopper devasa birşeye dönüşebiliyor ama haki kullanamıyor gösterilmedi çok saçma, yani bu tafyada herkesin haki kullanması şart gözlem olmasa bile saldırıda kullanmaları şart. Yeni dünyadasın sonuçta...

Kiku'da ölmedi muhtemelen ama Asura'nın ölmüş olma ihtimali çok yüksek, sonuçta seride mermiler bombalar ve Akainu'dan başka öldürebilen şey yok.
Maalesef bomba ve kurşun da bu seride kolay kolay adam öldürmüyor. Oda yaşıyor olmasına bir sebep yazdıktan sonra karakterin ölmemesini sorun etmiyor. Pound'un dönüşünden sonra hiçbir akazaya samurayına öldü diyemedim, cenaze törenleri yapılırsa yine inanmam ama şüphelenebilirim.

E.oda yan karekterleri öldürmemek icik çok zorluyor , olay saçma yerlere gidiyor. Yav Kinemon ve Kanjuro misyonlarıni tamamlamış adamlar sal herifleri ölsunler. Bu yüzden diğer savaşları önemli olayları es geçiyor adam.

Ben Death Note ve Akagame Kill'i mangadaki önemli kişileri leblebi gibi harcadıkları için çok sevmişim demek. Şimdi daha iyi anlıyorum.
Kanjuro öldü. Sadece ölmeden önce bir iblis yaratmış o yakıyormuş sarayı...

Kinemon ise tam fiyasko oraya girmeyeceğim...:ühü:

Yeminlen sırf şu mangayı 2. Marinefordta luffynin tekrardan amirallerin karşısına dikilmesi için okuyup izliyorum artık başka türlü izlenecek veya okunacak yanı kalmadı.

Drake zurnacıyı kesin döver.. Law ile Kid belli ki bi şekilde BM ile kapışabilecek ama enerji falan filan standart olanaklar. Peki başka uyanmayı bekleyen varsa, uyansın artık. Ada da 2 tane Yonkou ve adamları var :oleyo2:

Kinemon konusunda şaşırmanızı pek anlamıyorum ben.

Bu hayatta her zaman için beklentileri ayarlamak ve bu ayarlamaları yaparken de gerçekçi davranmak çok önemli.

Bu seride

Tüm meydanı yok etmesi tasarlanan bombayı tek başına sırtlayan Pell bomba kucağında patlamasına rağmen ölmedi.

Conis'in babası tanrı Enelden yıldırım yediği ve hiçbir dövüşçü yanı olmadığı halde ölmedi.

Law dünyanın en elit korsanlarından olan Doflamingo'nun mermisini yedi, ama Doflamingo nasıl olduysa hayati noktalarını mucizevi şekilde ıskaladı.

Kinemon zaten gerçekten ölseydi Luffy geri geldiği zaman uzun zamandır birlikte seyehat ettiği arkadaşının bu ölüm durumu kullanılır ekstra birkaç dramatik sahne görürdük Luffy üzerinden. Ben Kinemon'un ciddi ciddi ölmüş olduğunu biraz bile düşünmedim.

Yani kısaca demek istediğim şey şu ki seriyi okurken beklentilerinizi biraz daha gerçekçi tutun. Oda öldüremiyor kıyamıyor bu da senaryoyu ucuzlaştırıyor bir ölçüde ama adamın huyu bu napalım yani ölüme benzer bir şeyler olduğu zaman bunu göz önünde bulundurun tavsiyem. Bu ve buna benzer şeylerde olmayacak şeyleri düşünüp umut etmeyin. Ya da edin isterseniz ama tersini aklınızda daha güçlü olasılık olarak bulundurun. Böyle yaparsanız seriden de daha fazla keyif alırsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık