Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028: Brakiozor Tıss

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    271
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Magellan aynı anda croco(çöp), Jimbei, ivankov Luffy gibi adamları pesleyip eski Karasakal tayfasina tek atıyor. Shiryu ona denk ise meyve yemeden önce zaman atlamasindan sonra eğer crocodile yc3 geliyorsa bu adam yonko döner
Magellan yc1den aşağı değil zaten. Shiryu da ona denk ve ts öncesi bu. Bu adam da kral haki çıkmasa bile zaten amiral seviyesi çıksa şaşırmam. 2 sene geçmiş üstüne bir de meyve yedi. Kral hakiyle uçar gider gücü.

Magellan aynı anda croco(çöp), Jimbei, ivankov Luffy gibi adamları pesleyip eski Karasakal tayfasina tek atıyor. Shiryu ona denk ise meyve yemeden önce zaman atlamasindan sonra eğer crocodile yc3 geliyorsa bu adam yonko döner
Crocodile nasıl çöp oluyor? Adamın planı yolunda gitse şimdi Yonko olmuştu. Herifin gençken yaptıkları belli, Marinford'da yaptıkları belli. Şeytan Meyvesi üzerinde Logia tipinin en iyi kullanıcılarından.

G2siz Luffy paket etti adamı :(
O Kavgada Crocodile 14 yıldır Arabasta'da Korsan avlıyordu avladığı korsanları da gördük hepsi çer çöp büyük ihtimal ile 14 yıldır kapıştığı en güçlü rakip Arabasta Luffy idi ve Luffy paket falan edemedi 2 kere ezdi Croco üstelik ikincisinde Luffy su kullanıyordu 3. kez Luffy ucu ucuna yendi ki bu bana biraz garip geldi çünkü Bu adam arkasından biri saldırsa bile vücudu tepki verip kuma dönüşüyor Luffy'nin yumruklarından nasıl kaçamadı anlamadım. Ve Croco'nun rakibini anında kurutan bir tekniği var biliyorsun ve ben bunu Luffy'nin yendiği kavgada kullandığını hatırlamıyorum halbuki tek yapması gereken Luffy'nin yüzüne dokunmaktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık