Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028: Brakiozor Tıss

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    271
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Queen'den beklentiler çok yüksek gibime geldi. Umarım haksız çıkarım.
Yamato'nun bomba imha planı biraz saçma sanki. 5 dakika var diyorsun Onigashima'nın iniş yapmasına. Ne ara cephaneliğe gideceksin de bombaları temizleyeceksin? Bir hinlik var bu işte. Bakalım.
Gerçek hayattaki korsanlar aşağılık insanlardır. Köle ticareti, cinayet, gasp, tecavüz, devlet için çalışma vs vs. Güya bu bir korsan hikayesi ama onur, gurur, karakter, adamlık timsali kahramanları okuyoruz. Yoruyorsun Odacci

Queen'den beklentiler çok yüksek gibime geldi. Umarım haksız çıkarım.
Yamato'nun bomba imha planı biraz saçma sanki. 5 dakika var diyorsun Onigashima'nın iniş yapmasına. Ne ara cephaneliğe gideceksin de bombaları temizleyeceksin? Bir hinlik var bu işte. Bakalım.
Gerçek hayattaki korsanlar aşağılık insanlardır. Köle ticareti, cinayet, gasp, tecavüz, devlet için çalışma vs vs. Güya bu bir korsan hikayesi ama onur, gurur, karakter, adamlık timsali kahramanları okuyoruz. Yoruyorsun Odacci
Yamato belki bombalardaki barutu meyve gücü ile dondurur.

Yada acaba büyük bir patlama olacakta king bu ateşi kontrolmu edecek.

Yamato belki bombalardaki barutu meyve gücü ile dondurur.

Yada acaba büyük bir patlama olacakta king bu ateşi kontrolmu edecek.
Büyük bir patlama olsa, King'in ateşi kontrol etmesine neden gerek duyulsun ki? O bombalar patlarsa 3-5 kişi hariç hiç kimse kurtulamaz algısı yaratıldı. Ayrıca karakter kendi doğası itibarıyla ateşli biri zaten :)

Yamato'nun meyvesinde öyle bir özelliğin olduğuna dair bir izlenim yaratıldı da ben mi kaçırdım? Tamam meyvesi için Wano'nun koruyucusu dendi ama nasıl yapacak ki bunu? Cephaneliğe yolla Law'ı, atsın alayını okyanusa. Kid, Big Mom ile tek başına 5 dakikalığına bakışamayacaksa bıraksın zaten bu işleri. Yolla Law'ı halletsin işte. Yamato'nun cephaneliğe giderken yolda mühim birileriyle karşılaştığı bir senaryo daha çok aklıma yatıyor.

Sanji artık sıra bacaklarını kara kılıç haline getirmede, biri Zoroya Enmayı yapıp verdi ama Sanji Exoskeletonunu demirci gibi döverek oluşturdu.:respect:

Büyük bir patlama olsa, King'in ateşi kontrol etmesine neden gerek duyulsun ki? O bombalar patlarsa 3-5 kişi hariç hiç kimse kurtulamaz algısı yaratıldı. Ayrıca karakter kendi doğası itibarıyla ateşli biri zaten :)

Yamato'nun meyvesinde öyle bir özelliğin olduğuna dair bir izlenim yaratıldı da ben mi kaçırdım? Tamam meyvesi için Wano'nun koruyucusu dendi ama nasıl yapacak ki bunu? Cephaneliğe yolla Law'ı, atsın alayını okyanusa. Kid, Big Mom ile tek başına 5 dakikalığına bakışamayacaksa bıraksın zaten bu işleri. Yolla Law'ı halletsin işte. Yamato'nun cephaneliğe giderken yolda mühim birileriyle karşılaştığı bir senaryo daha çok aklıma yatıyor.
Bildigim kadarıyla soğuk hava üflüyordu. Kaido ile savaşırken.

Bildigim kadarıyla soğuk hava üflüyordu. Kaido ile savaşırken.
1020. bölümde namuji hyoga(kutsal buzul diş) isimli bir saldırısı varmış. Her ne kadar ağzından çıkan şeyi buza benzetemesem de dediğiniz gibi de olabilir. One Piece Wiki'de de Yamato buz elementini kullanabilir yazıyor. Ben gözden kaçırmışım :)

Dediğin gibi olursa Kata'nın rahat yeneceğini kabul ederim. Ama bence 1.3 milyarın hakkını verecek.Arc sonu kimsede yok böyle acımasız, katliam yapan bir herif o yüzden ödülü yüksek diyemeyecek.

Suiti giymeyecek son ana kadar, Queen'in dehşeti bizden birilerine dokununca sinirlenip giyecek. İzleyelim görelim hocam.
İzleyip görelim kim ne kadar güçlüymüş!?

Canavar Korsanları bana nedense çöp hissi veriyor. Fiziksel hasarları oldukça yüksek ama yenmesi o kadar da zor olmayan rakipler. Tobiroppo'lar bizim tayfanın düşük ve orta seviye üyelerine yenildiler. Derileri çok sağlam olduğu için bu kadar yoruldular.

Usopp vs Page One - bitmemiş savaş
Nami vs Ulti
Franky vs Sasaki
Robin vs Black Maria
Jinbe vs Who's Who

Jinbe düşük zorlukla aldı Who'yu. Eğer Jack ile vs yapsa muhtemelen başa baş kapışırlar.

Sadece yıkımcılar sağlamlar onlarında bu kadar etkili olmaları tamamen Kaido'nun saldırgan tutumundan kaynaklanıyor.

Ben Cracker'in, Jack'ı çok rahat indireceğine inanıyorum.

Smoothie hakkında çok net konuşamayacağım ama Katakuri, King'i fena harcar.

İzleyip görelim kim ne kadar güçlüymüş!?

Canavar Korsanları bana nedense çöp hissi veriyor. Fiziksel hasarları oldukça yüksek ama yenmesi o kadar da zor olmayan rakipler. Tobiroppo'lar bizim tayfanın düşük ve orta seviye üyelerine yenildiler. Derileri çok sağlam olduğu için bu kadar yoruldular.

Usopp vs Page One - bitmemiş savaş
Nami vs Ulti
Franky vs Sasaki
Robin vs Black Maria
Jinbe vs Who's Who

Jinbe düşük zorlukla aldı Who'yu. Eğer Jack ile vs yapsa muhtemelen başa baş kapışırlar.

Sadece yıkımcılar sağlamlar onlarında bu kadar etkili olmaları tamamen Kaido'nun saldırgan tutumundan kaynaklanıyor.

Ben Cracker'in, Jack'ı çok rahat indireceğine inanıyorum.

Smoothie hakkında çok net konuşamayacağım ama Katakuri, King'i fena harcar.
Queen-King'in sonuda Sasaki gibi olacaksa çöp denir zaten başka ne denir ? Gelmiş geçmiş en balon tayfa olarak tarihe geçerler. Keşke Kaido'ya değil BM Korsanlarına yürüseymiş bizimkiler deriz. Oda'nın 5 bölüm Sanji vs Queen çizmeyeceği kesin zaten.Max 2 bölüme hallolur ama dediğim gibi bir çizgide ilerlemesini isterim. Böylece gönül rahatlığıyla artık Hasırlar yonkou tayfası oldu diyebilirz.

Ulti Bm'dan falan hasar aldı yine Nami daha Ulti'yle denk diyebilirz en fazla. Sasaki vs Franky oldu bittiye geldi (Tüm arcın en kötü dövüşüydü). Jinbei her türlü Kral, Who'yu yürüyerek dövmesini bekliyordum öylede oldu. Ama tüm bunlar olurken bizimkilerde haki namına hiç bir gelişme olmadı. Güçlü birileri çıksa karşılarına hepsi telef olacak :/ Sırf bu sebeple bile Jinbei'nin altı Hasır üyeleri halen daha yonkou tayfası gibi görünmüyor bana.

Jimbei şuan 2 yıl önce gösterilen tüm arc bosslarini fena tokatlar enel ve Magellan dışında.
Bunun dışında kumayida alır bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık