Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028: Brakiozor Tıss

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    271
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu P-up olarak görüyorsan evet P-up alacaklar. Şuan Luffy bir Yonko ve büyük ihtimalle KK olmaya en yakın kişi ile dövüşüyor bence Sanji ve Zoro dövüşlerinde şuana kadar öğrendikleri, kazandıkları tüm güçlerini kullanacaklar Zoro, Kaido'yu kesmesi gibi 9 kılıç stili Ashura'yı Kral Haki işleyerek yenecek King'i. Sanji'de giymem diyor ama bence Gen uyanışının verdiği güç, Diable Jambe ve Raid Suit'i ile yenecek Queen'i.

Seri sonuna kadar da en fazla 2 P-up bekliyorum onlardan Zoro için belki Shodai Kitetsu'yu alabilir elindeki Sandai Kitetsu'yu bırakarak çünkü bu kılıç bence artık Zoro'ya yakışmıyor Tashigi'nin elindeki Kılıç ile aynı seviyede ve Shodai Kitetsu Beyazsakal'ın, Roger'ın, Mihawk'ın elindekiler gibi en iyi 12 kılıçtan biri. Ama bu tahminimi baltalayan bir şey var o da Shodai Kitetsu'nun zaten bir sahibi olması teorisi 5 Yaşlıdan birinin elindeki katananın kını diğer 2 Kitetsuya çok benziyor. Sanji'de belki Kral Haki açabilir.
Sandai Kitetsu gidici zaten. Nidai ve Shodai'mim gösterilmesi boşa değil. Nidai'nin arc sonuna saklanması da boşa değil. Yoksa çoktan Nidai Zoro'nun elindeydi.

Bence daha çok p-up göreceğiz.

Sandai Kitetsu gidici zaten. Nidai ve Shodai'mim gösterilmesi boşa değil. Nidai'nin arc sonuna saklanması da boşa değil. Yoksa çoktan Nidai Zoro'nun elindeydi.

Bence daha çok p-up göreceğiz.

3 Kitetsu'yu aynı anda kullanırken görürsek te bence ilginç şeyler olabilir.

Seni de listeme aldım, zamanı gelince yapacağım büyük capste yer alcan :/
Yer almak bir onurdur efenim.:sapkali:

Bende güçlü gözükeceğini düşünüyorum Big Mom karşısında ama böyle hurdalarla yok künde atmak, yok suratını yere bastırmak falan böyle rezalet saldırılarla karşımıza çıkarsa yine dalgamı geçerim.:ehe:

Yer almak bir onurdur efenim.:sapkali:

Bende güçlü gözükeceğini düşünüyorum Big Mom karşısında ama böyle hurdalarla yok künde atmak, yok suratını yere bastırmak falan böyle rezalet saldırılarla karşımıza çıkarsa yine dalgamı geçerim.:ehe:
Big Mom karşısında ben de bir şey beklemiyorum da Oda bir kıyak çekerse hayır demem.

Big Mom karşısında ben de bir şey beklemiyorum da Oda bir kıyak çekerse hayır demem.
Valla benim düşünceme göre Lawla birlikte Big Mom'ı yenmeleri bile gerekiyor. Bunların da yükselişinin devam etmesi için. Seviyeleri açısından saçma olur ama bu ikisinin seri içinde bir değerleri varsa net yenmeleri lazım. Ben olduklarını düşünenlerdenim.

Ama o meyveyle o saldırılar bana çok komik geliyor. Yok hurdaları el gibi yapıp suplex atmak falan.:ehe:

Valla benim düşünceme göre Lawla birlikte Big Mom'ı yenmeleri bile gerekiyor. Bunların da yükselişinin devam etmesi için. Seviyeleri açısından saçma olur ama bu ikisinin seri içinde bir değerleri varsa net yenmeleri lazım. Ben olduklarını düşünenlerdenim.

Ama o meyveyle o saldırılar bana çok komik geliyor. Yok hurdaları el gibi yapıp suplex atmak falan.:ehe:
Yav Luffy'nin girdiği hallerin yanında bu bir şey değil. :D Zoro gibi kasıntı değil bu adamlar yapacak bir şey yok.

Yav Luffy'nin girdiği hallerin yanında bu bir şey değil. :D Zoro gibi kasıntı değil bu adamlar yapacak bir şey yok.
Zaten o açıdan Law ve Kid baya sevdiğim karakterler. Big Mom karşısında beklentim baya yüksek ama çok dillendirmiyorum daha. Şov yaptıklarında coşarım bende forumda.:D

Benim sorunum sadece meyveyi kullanış biçimiyle. :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık