Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028: Brakiozor Tıss

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    271
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çatı beşlisi kim ki abi o beşlinin onları alamayacağı belliydi Yamato gelsin Marco gelsin Roger dirilsin gelsin

Sonuç: Adadaki herkese söyleyin bu dövüşü alacağım!!

Zoro mu? En son Picayla kapışıyordu Who's Who diyom ben

Sonuç: Kaido'ya kalıcı iz + Yc1

Sanji kim Allah aşkına mutfak robotu, Vergoya bacak verdi herif monster trio diye bir şey kalmadı Sanji vs Quenn imkansız.

Sonuç: Gen uyanışı ve Quenn dövüşü.

Aynı aşamadan Kid ve Law da geçecek. Luffy tek başına yonkou alacakken Luffy'i hala rakip olarak gören bu ikilinin bir yonkou ile savaşması bile yeterince eziciyken bir de kaybetmeleri beklenemez asla.

Evet bu arc hızlı, ani ve kişiye göre değişse de mantıksız güç artışları yaşandı. Ama Oda'nın tavrı bu işte beğenseniz de beğenmeseniz de. Bu gerçeği bir kabul edip salın artık şu kurduğunuz matematik denklemlerini.
O yazdıklarında benim güncelde bile olmamam dışında bir sıkıntı yok :D

Yenebilirler yazacak kişi Oda sonuçta ama pek hoş durmadığını söylüyorum. Kid karakterini işlesin bir şeyler yapsın anlamlı şeyler çıkartsın yoksa seriye zarar verir bence.

O yazdıklarında benim güncelde bile olmamam dışında bir sıkıntı yok :D

Yenebilirler yazacak kişi Oda sonuçta ama pek hoş durmadığını söylüyorum. Kid karakterini işlesin bir şeyler yapsın anlamlı şeyler çıkartsın yoksa seriye zarar verir bence.
Kidd biraz karanlık noktada ama. Çatı dövüşünde çok aksiyonunu görmesek de aynı şey Big Mom için de geçerli. Seri içindeki dövüşlerde karakterler hemen tüm tuşlara basmıyorlar. Bekleyip görürüz.

Güncelde değilim derken? :eek:

Kidd biraz karanlık noktada ama. Çatı dövüşünde çok aksiyonunu görmesek de aynı şey Big Mom için de geçerli. Seri içindeki dövüşlerde karakterler hemen tüm tuşlara basmıyorlar. Bekleyip görürüz.
Vardır Oda'nın bir bildiği herhalde. Serinin en önemli kısımlarına geldik inşallah 20 senelik emeğini çöp etmez.

Güncelde değilim derken? :eek:
Yani o olaylar olduğunda ben seride güncele gelmeye çalışıyordum. Yeni bitirdim seriyi 2-3 hafta oldu güncele geleli.

Vardır Oda'nın bir bildiği herhalde. Serinin en önemli kısımlarına geldik inşallah 20 senelik emeğini çöp etmez.

Yani o olaylar olduğunda ben seride güncele gelmeye çalışıyordum. Yeni bitirdim seriyi 2-3 hafta oldu güncele geleli.
Bence Big Mom'ın güçle değil stratejiyle yenilmesi için de iyi bir olasılık var.

Law ve Kid Luffy'e yakın güce sahiplerken Luffy aldığı p. uplarla farkı açtı diyebiliriz bence.

Ayrıca
Kid'i bilmem de Law, Luffy'ye en son Sabody'de yakınmış onu gördük :) Kid de şu anki haliyle Luffy'nin Dressrosa haline ancak tekabül eder. O da ederse bilmiyorum.

Dolayısıyla alıntıladığın diğer mesajın için de şunları söyleyebilirim. Law artık Luffy'ye hiçbir anlamda rakip olamayacak ona sempati duyan bir müttefik/arkadaş olmaktan öteye gidemez artık. Seri sonu seviyesi Sanji eder gibi duruyor. Yani bundan sonra "kk olma yolunda Luffy'ye rakibim" teraneleri ancak Law fanlarına oynayan pompalanmış cümleler olur. Kaale bile alınmamalıdır. Bu güçte birini Kid'in yanına vermek BM'nin düşmesini sağlamaz. En azından sağlamamalı. Çünkü Bm'yi indirmek için vurucu güç lazım. Kid'de böyle bir güç yok. Matematik hesabı yapmayın demişsin fakat

Luffy'nin gerisinde olan bir karakterin Kaido'ya denk olan bir karakteri, üstelik sağlamken alması matematik değildir zaten; düpedüz saçmalıktır. Yani Law'ın Kid'in yanında olması bu saçmalığı kabul edilebilir kılmıyor. Zira Law'da BM'yi bitirecek güç olmadığı için iş Kid'e kalıyor. Kid'de de bir yonkouyu indirecek güç varsa gitsin Luffy'den önce kk'lığını ilan etsin yani.

Kid'i bilmem de Law, Luffy'ye en son Sabody'de yakınmış onu gördük :) Kid de şu anki haliyle Luffy'nin Dressrosa haline ancak tekabül eder. O da ederse bilmiyorum.

Dolayısıyla alıntıladığın diğer mesajın için de şunları söyleyebilirim. Law artık Luffy'ye hiçbir anlamda rakip olamayacak ona sempati duyan bir müttefik/arkadaş olmaktan öteye gidemez artık. Seri sonu seviyesi Sanji eder gibi duruyor. Yani bundan sonra "kk olma yolunda Luffy'ye rakibim" teraneleri ancak Law fanlarına oynayan pompalanmış cümleler olur. Kaale bile alınmamalıdır. Bu güçte birini Kid'in yanına vermek BM'nin düşmesini sağlamaz. En azından sağlamamalı. Çünkü Bm'yi indirmek için vurucu güç lazım. Kid'de böyle bir güç yok. Matematik hesabı yapmayın demişsin fakat

Luffy'nin gerisinde olan bir karakterin Kaido'ya denk olan bir karakteri, üstelik sağlamken alması matematik değildir zaten; düpedüz saçmalıktır. Yani Law'ın Kid'in yanında olması bu saçmalığı kabul edilebilir kılmıyor. Zira Law'da BM'yi bitirecek güç olmadığı için iş Kid'e kalıyor. Kid'de de bir yonkouyu indirecek güç varsa gitsin Luffy'den önce kk'lığını ilan etsin yani.
Vay be senin konu Luffy olunca herhangibir karakteri Luffy karşısında ezeceğin günleri de mi görecektik :D.

Valla söylediklerinde haksız değilsin ama meseleye salt güç açısından da yaklaşmamak lazım. İkisi meyvelerini kombinleyerek bir zayıf noktadan işi bitirebilirler de. Mom'ı çatıdan attıkları sahneyi hatırla.

Kid-Law ekibi BM'yi indirirse asrın saçmalığı olur. O kesin. Oda, bakın bu Kid ve Law da tahtın(kk) olası rekabetçileri, Luffy'nin yolunun yolcusu mantığıyla koskoca BM'yi harcatacaksa Allahhhhh da böyle mangakanın....
Şu durumda ben de aynı düşüncedeyim. Mangaka adamlara hiçbir şey vermedi ki. Şimdi ne halt yemeye Bigmom'ı indirecekler? Luffy haki eğitimi yaparken Kid'e nefes tutma egzersizi yaptırdı herif. Law'da da haki namına tık yok zaten. Eee? Nasıl olacak bu iş? Olmayacak tabi ki. Olmaması lazım.

Luffy'den örnek vereyim. Kaido'ya zarar verecek teknikleri öğrenmemiş olsaydı Luffy'den kaç tane olduğu önem arz eder miydi? 10 Luffy bile sıkıntısını gideremezdi Kaido'nun. Bigmom da yaratık. Üst düzey haki falan olmadan bu kadını indirmek yalan dolan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık