Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1027: İnanılmaz Bir Felaket

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 152 65.5%
  • Orta

Kullanılan: 60 25.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    232
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu bu iki yonkou denizcilere fazla geliyordu sanki bir ara ne oldu da şimdi beş tane çömez yüzünden yorulur oldular :D
ODA kanser olduda söylemiyor galiba, seriyi hızlı bitirme sevdasına girdiği için böyle büyük bir saçmalamaya gitti... Denizci kuvvetleri bile bu ikisi için şuan yetmezken bir kaç süpernovaya yonkou'ları indirtecek ODA...

Sarhoşken de yazıyor olabilir artık...

Ben bu şekilde yonkouların düşmesine karşıyım, şu halde ki Zoro'nun King'i yenmesine de karşıyım yani imkansız King'i yenmesi şu halde... Ama ODA işte.

Araya birilerinin gelip girmesini istiyorum artık Shanks mi gelir, dedesi mi gelir babası mı gelir birinin gelip araya girmesini istiyorum. Yoksa tutarsızlık diz boyunu geçti gidiyor...

Bir kaç sayı önce Denizcilere yusuf çektirten olayı şimdi bir kaç velet bastırıyor üstün geliyor. Yok böyle bir saçmalık...

ODA kanser olduda söylemiyor galiba, seriyi hızlı bitirme sevdasına girdiği için böyle büyük bir saçmalamaya gitti... Denizci kuvvetleri bile bu ikisi için şuan yetmezken bir kaç süpernovaya yonkou'ları indirtecek ODA...

Sarhoşken de yazıyor olabilir artık...
E. Oda hikaye için her şeyi feda edebilir bunda bir sıkıntı görmez. Fakat bu şekilde hikayenin içinin boşaldığının ya farkında değil ya da artık gücü yok. Enerjisini daha iyi kullanması gereken zamanlarda saçmaladığı için bu duruma geldi. Muhtemelen bundan sonra da böyle olacak zaten.

E. Oda hikaye için her şeyi feda edebilir bunda bir sıkıntı görmez. Fakat bu şekilde hikayenin içinin boşaldığının ya farkında değil ya da artık gücü yok. Enerjisini daha iyi kullanması gereken zamanlarda saçmaladığı için bu duruma geldi. Muhtemelen bundan sonra da böyle olacak zaten.
Hikayeyi feda ediyor bence... Böyle devam ederse yaptığı başyapıtı feda ediyor bence...
Hiç mi bir arakdaşı çıkıp demiyor "kanka napıyorsun sen ya bu böyle oldu mu?" diye...

Hikayeyi feda ediyor bence... Böyle devam ederse yaptığı başyapıtı feda ediyor bence...
Hiç mi bir arakdaşı çıkıp demiyor "kanka napıyorsun sen ya bu böyle oldu mu?" diye...
Dört saat uyuyormuş diye duymuştum. Hep çalıştığı için arkadaşı falan kalmamıştır bunun. Satışlar ciddi anlamda düşmediği sürece eleştirileri ciddiye almaz soda efendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık