Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1027: İnanılmaz Bir Felaket

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 152 65.5%
  • Orta

Kullanılan: 60 25.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    232
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Antik zoanlar normal zoanlardan daha güçlü diye bir söylem var.

Ama bu iyileşme olayı konusunda kesin bir şey yok gibi.

Yani uyandırmaları lazım galiba,yeteneklerini.
Şöyle geçiyor reis en basitinden.
Ancient Zoan-type powers seem to augment the user's raw physical abilities to a greater extent than standard Zoans,[8][9] something certainly in keeping with feats exhibited by wielders of Ancient Zoan powers. Examples include the effortless demolishing of buildings,[10][8] breaking through super-durable armor,[11] and knocking back an enormous ship in a single strike.[12] Furthermore, Ancient Zoans (especially dinosaur models) are noted for bestowing significant durability when their transformation is employed,[13][14] as well as a fast rate of recovery from battle damage, again more so than normal Zoans.[15]

Antik zoanlar her konuda normal zoanlardan daha iyi özellikler barındırıyor.Daha hızlı iyileştikleri,fiziksel olarak daha güçlü oldukları da geçiyor.Ki söylendi zaten bunlar seride de.Law Page One'ın bile fiziksel gücüne atıfta bulunmuştu,Usopp ile Nami de P1-Ulti'nin sertliklerine vurgu yapmıştı misal.

@Cavitq11 Klasik zoandı sanırsam onlar.Benim anladığım kadarıyla zoanların uyanışları ekstra yetenekler kazandırmak yerine var olan yetenekleri güçlendiriyor.Ki Croco'nun dediğinin böyle olduğunu düşünüyorum.Pek çok kişi bu yüzden Marco'nun uyanışıyla beraber nerdeyse ölümsüz olmasını da bekliyordu zaten.

Şöyle geçiyor reis en basitinden.
Ancient Zoan-type powers seem to augment the user's raw physical abilities to a greater extent than standard Zoans,[8][9] something certainly in keeping with feats exhibited by wielders of Ancient Zoan powers. Examples include the effortless demolishing of buildings,[10][8] breaking through super-durable armor,[11] and knocking back an enormous ship in a single strike.[12] Furthermore, Ancient Zoans (especially dinosaur models) are noted for bestowing significant durability when their transformation is employed,[13][14] as well as a fast rate of recovery from battle damage, again more so than normal Zoans.[15]

Antik zoanlar her konuda normal zoanlardan iyi özellikler barındırıyor.
Antik zoan daha üstün,normal zoandan bunu kabul ettik,bir de mistik var acaba bu denklemde o nerede ?

Dediğim gibi uyanış olayınıda merak ediyorum ?

Antik zoan daha üstün,normal zoandan bunu kabul ettik,bir de mistik var acaba bu denklemde o nerede ?

Dediğim gibi uyanış olayınıda merak ediyorum ?
Mistik zoanların logidan bile nadir olduğunu söyleyen bir Kizaru vardı.Daha nadir bu cepte.Ki antik zoanların iyileşmesinin ve fiziksel güçlerinin normal zoanlara göre fazla olduğunu biliyoruz zaten.Marco'nun fiziksel gücü de King ya da Queen'den sağlam gibi geldi bana.Şu 1000.bölümde ikisini de alıp boğmasını ve onların bundan kurtulamamasını örnek verebilirim buna da.İyileşmesi her türlü daha iyi.Meyveler arasındaki hiyerarşi olarak "mistik zoan>antik zoan>normal zoan" diye gidiyor bana kalırsa.

Zoan uyanışlarını yukarıdaki mesajımda bahsettim kendimce düşündüğüm kadar yine de yazayım.Bana kalırsa var olan fiziksel yetenekleri güçlendiriyor+iyileşmeyi de artırıyor.Paramecia uyanışlarında da iki tane üretici paramecia uyanışı gördük sadece.Luffy'nin meyvesi üretici değil mesela.Luffy'nin uyanışı Dof ya da Kata'nın uyanışı gibi olmaz.

İşte o senin varsayımın Wb Roger öldükten sonra ödülünü arttırdı diye kesin konuşamazsın.Belli değil.Mantıken adamın Prime döneminde 5 milyar küsürat alıp orada kalması daha olağan.Roger yaşasa aynısı onun için de söz konusu olabilirdi.500 milyon fark var ama özellikle beyazsakala tam 5 milyar vermeyerek o lige girdiğini gösteriyor.Shanks için de bunu yapmış.Bu ikisi denkte olabilir 500 milyon fark kk ünvanı için verilmiş olabilir yahut Roger burun farkıyla daha güçlüdür bu denkliği değiştirmez.Belli barajlardan sonra ödül farkının etkisi belli ki daha az.Shanks ödülü düşüktü ama hem Wb ile çarpıştı hem de Kaido durdurmuş.Luffy zaten sağ kollarla fark açmadı Kata’yı zor yenince az üstüne konup öyle ünvan aldı.
Shanks yüksek ihtimalle kendi bölgesinden olan hani X Drake'in ziyaret ettiği kar yağan adayı Kaido'ya verdiği için Kaido geri döndü. Marineford'a geldiği halinin savaş sonrası olmadığı çok bariz.

Son düzenleme:
Mistik zoanların logidan bile nadir olduğunu söyleyen bir Kizaru vardı.Daha nadir bu cepte.Ki antik zoanların iyileşmesinin ve fiziksel güçlerinin normal zoanlara göre fazla olduğunu biliyoruz zaten.Marco'nun fiziksel gücü de King ya da Queen'den sağlam gibi geldi bana.Şu 1000.bölümde ikisini de alıp boğmasını ve onların bundan kurtulamamasını örnek verebilirim buna da.İyileşmesi her türlü daha iyi.Meyveler arasındaki hiyerarşi olarak "mistik zoan>antik zoan>normal zoan" diye gidiyor bana kalırsa.

Zoan uyanışlarını yukarıdaki mesajımda bahsettim kendimce düşündüğüm kadar yine de yazayım.Bana kalırsa var olan fiziksel yetenekleri güçlendiriyor+iyileşmeyi de artırıyor.Paramecia uyanışlarında da iki tane üretici paramecia uyanışı gördük sadece.Luffy'nin meyvesi üretici değil mesela.Luffy'nin uyanışı Dof ya da Kata'nın uyanışı gibi olmaz.

Bu sahip oldukları iyileşme Marco tarzı bir iyileşme değildir ama zoan meyveleri fiziksel güç ve dayanıklılığı arttırdığı için hızlıda iyileşiyorlardır.

Bu sahip oldukları iyileşme Marco tarzı bir iyileşme değildir ama zoan meyveleri fiziksel güç ve dayanıklılığı arttırdığı için hızlıda iyileşiyorlardır.
Öyle hemen iyileşmiyorlar zaten Marco gibi.Queen'i düşün mesela en basitinden Linlin buna 2 tane vurdu bu normal haline döndü ya yediği hasardan dolayı.Normal bir zoan olsa ordan sonra kendine gelmesi daha uzun sürecekti.Antik zoanların iyileşmesi normal zoanların üstünde sadece.Kaido da Jack'e diyordu çatıda hatırlarsan git yaralarınla ilgilen gel diye.

Öyle hemen iyileşmiyorlar zaten Marco gibi.Queen'i düşün mesela en basitinden Linlin buna 2 tane vurdu bu normal haline döndü ya yediği hasardan dolayı.Normal bir zoan olsa ordan sonra kendine gelmesi daha uzun sürecekti.Antik zoanların iyileşmesi normal zoanların üstünde sadece.Kaido da Jack'e diyordu çatıda hatırlarsan git yaralarınla ilgilen gel diye.
Antik zoanlar fiziksel olarak daha güçlüyse,iyileşmeleride fazla olur normal.

Zaten antik zoanların normal zoanlardan güçlü olmasını anlarım,dinozor,mamut bunlar zaten normal hayvanlardan kaç kat büyük ve güçlüler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık