Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1027: İnanılmaz Bir Felaket

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 152 65.5%
  • Orta

Kullanılan: 60 25.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    232
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mesela yazıldımı bilmiyorum ama ortamda göğü delecek bir H.haki yoğunluğu var ama Momo bayılmıyor. Niye? Keşke 40 yaşlarında şişko bir kadın bize de şöyle dokunsa be...

Merak etme tam ayak uyduracak hem şimdiye kadar gücüne karşı koyamadı o da bu kadar darbeyi beklemediği için öyle oldu bana hızına yetişiyormuş gibi geldi
Sanji'nin yetişemediği yerde, ki Sanji King'in kafa saldırısını yediğinde "suitim olmasa ölüydüm şuan" demişti, Zoro'nun yetişebilmesinin mümkünatını ben göremiyorum açıkçası. Oda'nın da göstermeye çalıştığı şey Zoro'nun hızı değil, dayanıklılığıdır diyorum bu sebeple.

Bu yüzden de, bu Zoro vs King dövüşü tamamen kral haki üzerine dizayn edildi gibime geliyor:
Roger->Rayleigh
Bigmom->Katakuri
Luffy->Zoro
Kaido->King

Kral hakisiz sağ kol olmuyor gibi bir durum var yani seride. King'de de muhakkak vardır kral haki denmesi abes kaçmaz şuan. Bu dövüş sayesinde YC1 seviyesini açık ve net bir şekilde göstermeye çalışacaktır Oda diye düşünüyorum, çünkü Shanks ve Teach'in YC1'lerinden beklentiler bu dövüşe göre oluşacaktır takipçilerde.

Dövüşteki odak noktası Oda'nın, bu seviyeyi açıkça belli etmek üzerine olacaktır bence dediğim gibi. E bunu göstermek için de en güzel yol, dövüşte ikisinin birbirlerini sonuna kadar zorlamaları (şuana kadar gösterdikleri kadarıyla Zoro King'e yetişemese de, hasar verebiliyor). En sonunda ikisi de birbirlerine kral hakili birer vuruş yapıp ağır hasar verirler Zoro vs Mr.1 dövüşü misali.

Ayağa kalkan Zoro olacağından, Zoro kazanmış sayılır ve saldırılarına kral haki ekleyebilenler için YC1 seviyesindedir deriz artık net bir şekilde. Tahminlerim bu yönde.

Zoro dayak yediğinde; "Zoro'nun dayak yiyişi bile havalı, woowww"

Zoro yellense; "oohhh kokusunu buradan hissediyoruz, ne güzel kokuyor" denecek nerdeyse.
Eminim güzel kokuyordur.

Reyislerin sahi,7 cihanın en karizmatik yosunu,enma'nin efendisi,ryuma kesen,ejderha katili,hırsız avcısı,gorillerin egitmeni Zoro Hanimiz.ondan daha azını beklemem.

Sanji'nin yetişemediği yerde, ki Sanji King'in kafa saldırısını yediğinde "suitim olmasa ölüydüm şuan" demişti, Zoro'nun yetişebilmesinin mümkünatını ben göremiyorum açıkçası. Oda'nın da göstermeye çalıştığı şey Zoro'nun hızı değil, dayanıklılığıdır diyorum bu sebeple.

Bu yüzden de, bu Zoro vs King dövüşü tamamen kral haki üzerine dizayn edildi gibime geliyor:
Roger->Rayleigh
Bigmom->Katakuri
Luffy->Zoro
Kaido->King

Kral hakisiz sağ kol olmuyor gibi bir durum var yani seride. King'de de muhakkak vardır kral haki denmesi abes kaçmaz şuan. Bu dövüş sayesinde YC1 seviyesini açık ve net bir şekilde göstermeye çalışacaktır Oda diye düşünüyorum, çünkü Shanks ve Teach'in YC1'lerinden beklentiler bu dövüşe göre oluşacaktır takipçilerde.

Dövüşteki odak noktası Oda'nın, bu seviyeyi açıkça belli etmek üzerine olacaktır bence dediğim gibi. E bunu göstermek için de en güzel yol, dövüşte ikisinin birbirlerini sonuna kadar zorlamaları (şuana kadar gösterdikleri kadarıyla Zoro King'e yetişemese de, hasar verebiliyor). En sonunda ikisi de birbirlerine kral hakili birer vuruş yapıp ağır hasar verirler Zoro vs Mr.1 dövüşü misali.

Ayağa kalkan Zoro olacağından, Zoro kazanmış sayılır ve saldırılarına kral haki ekleyebilenler için YC1 seviyesindedir deriz artık net bir şekilde. Tahminlerim bu yönde.
Gördüğüm en tutarlı yorum bu oldu diyebilirim ama Zoro Kingi yenecektir bunda hemfikiriz sanırım e King hızlı olduğuna göre bu dövüşün Zoroya katacağı en önemli şeylerden biri hız olacaktır diye düşünüyorum. King kral hakisini saldırıda kullanıyor olabilir ama Luffy yeni öğrenmişken yazar Zoroya bu imtiyazı sağlamaz

Zoro limitleri çok zorlayacak belki de ilk kez çok ama çok zor durumda kalacak bu zamana kadar çıkan rakipler ile kıyaslanamayacak bir düşman var karşısında bundan sonra ki düşman ise amiral olacak o derece yani. Ben zoro dan çok class ataklar bekliyorum bir çok saldırısının kombosunu deneyecektir. son olarak kesinlikle fb göreceğiz.

Nedir bu zoro'yu yavaşlatma isteği.

Zoro mr1'ile savaşır zoro yavaş karakter.
Zoro kaku'ile savaşır zoro yavaş karakter
Zoro ryuma kuma'ile savaşır zoro yavaş karakter
Zoro king'le savaşır ki adam yc1 zoro yavaş karakter.

Muhtemlen ilerde olacaklar

Zoro shiryu'ile savaşır zoro yavaş karakter
Zoro amiralle savaşır zoro yavaş karakter
Zoro mihawk'la savaşır zoro yavaş karakter

Bakalım nereye kadar gidecek bu durum :D

Ben Zoro'nun bu dövüşü kazanabileceğini sanmıyorum. Sağlam olsa belki şans verirdim, ama bu haliyle sanmıyorum galip geleceğini. En iyi ihtimalle ikisi birlikte düşer. Bu konuda Jack'i ölçü almayın, onun suyu ciddi anlamda ısınmıştı, yani devrilmesi elzemdi, artı çatıda sağlam dayak yemişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık