Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026: Tennozan (Dönüm Noktası)

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    286
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biri One Piece'i baltalaman lazım çaktırmadan dese ben böyle Jack'i baltalayamazdım. Kaidou'nun 3 numaralı adamı, peh.
Ek: spoilerda da yazdım, Naruto kötü adam işlenmelerini özledik be arkadaş. Deidara tek başına şu Yıkımcı diye uçurulan adamlara bedel be.

Oda senaryoya göre çiziyor. Sadece Luffy büyük power up almış gibi konuşuyorsunuz ama öyle bir olay yok.
-Zoro Enma aldı, kralın hakisine sahip olduğu ortaya çıktı, Kaido'ya hasar verdi, sağ kol seviyesindeki adamı yenecek. Doğru düzgün rakip görmeden adam bu seviyeye geldi.
-Sanji Suit aldı, gen uyanışının sinyali verildi, Vergo'ya bacak çatlatan adam şimdi sol kol yenecek.
-Diğer tayfa üyeleri çift haki bilen üst düzey zoan kullanıcılarını zorlanmadan harcadı.
-Nami Zeus'a sahip oldu. Geri planda kalan tek kişi Usopp.

Tayfa üyeleri bunları yaparken kaptanın yonkou indirmesi sırıtmaz. Artık hasar almaz, kafasında giyotin parçalanan Kaido'dan eser yok. Momo, 9 kın gibi basit tipler bile hasar verebiliyor.
Aynı şey Kid ve Law için de geçerli. Normalde Big Mom ikisine tek atıp geçmeli.

Üye silindi 7459

Biri One Piece'i baltalaman lazım çaktırmadan dese ben böyle Jack'i baltalayamazdım. Kaidou'nun 3 numaralı adamı, peh.
Ek: spoilerda da yazdım, Naruto kötü adam işlenmelerini özledik be arkadaş. Deidara tek başına şu Yıkımcı diye uçurulan adamlara bedel be.
Jack bence Zou'da vesaire gayet güzel işlendi de Wano sezonunda üstüne toprak attılar karakterin

Neko reis “oden one sword style” deyip tokat atmış. Bu kediyi nasıl sevmeyelim?

Big mom’a nasıl hasar veriyorlar merak ediyorum. Kidd yine güreşmeye mi başladı yoksa law taş mı attı?
Law habire kendini ve Kid’i ışınlatıp kaçırıyordur Big Mom saldırılarından.

Kid aslında şöyle bi şeytan meyvesini uyandırsa savaş sırasında öyle yenseler Big Mom’u güzel olur. Hem görmüş oluruz ilerisi için şeytan meyvesinin nasıl uyandırıldığını.

Hem de Kid hep Luffy’e denk tasvir edilmişti ve Luffy bu arc güçlendirme üzerine güçlendirme alınca öbür worst generation üyelerinin (Karasakal hariç) çok önüne geçmiş oldu. Kid de bi güçlendirme alsın ve Luffy’e benzer güçte olsun. (Hatta arc sonu Canavar Korsanlarından birkaç bin kişiyi de yanına alıp mini Yonkomsu bi oluşum olursa tadından yenmez. Kid’in kafa yapısı zaten Canavar Korsanlarının katliamcı yapmacı kafa yapısına uygun)

Law habire kendini ve Kid’i ışınlatıp kaçırıyordur Big Mom saldırılarından.

Kid aslında şöyle bi şeytan meyvesini uyandırsa savaş sırasında öyle yenseler Big Mom’u güzel olur. Hem görmüş oluruz ilerisi için şeytan meyvesinin nasıl uyandırıldığını.

Hem de Kid hep Luffy’e denk tasvir edilmişti ve Luffy bu arc güçlendirme üzerine güçlendirme alınca öbür worst generation üyelerinin (Karadakal hariç) çok önüne geçmiş oldu. Kid de bi güçlendirme alsın ve Luffy’e benzer güçte olsun. (Hatta arc sonu Canavar Korsanlarından birkaç bin kişiyi deyanına alıp mini Yonkomsu bi oluşum olursa tadından yenmez. Kid’in kafa yapısı zaten Canavar Korsanlarının katliamcı yapmacı kafa yapısına uygun)
Ben dövüşebilmelerine çok şaşırmıyorum meyveler uygun çünkü. Kadın baya hasarlı duruyordu ona şaşırdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık