Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026: Tennozan (Dönüm Noktası)

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    286
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rakibine, bir tane daha vursan beni yenerdin diyen karaktere isimli saldırı vermeyen Oda'ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Perospero harbiden güçlü çıktı ama spoilerda kedi patron diye geçiyordu, bildiğin şişman kedi diyor Nekomamushi'ye. Biri senin fiziksel görünümle dalga geçse hoşuna gider mi şeker çocuk? Seni bulacağım aslanım.
Bu zamana kadar çoktan ölmesi gereken iki karakter sonunda ebediyete intikal etti. Bu detay hatırına orta veriyorum bölüme ama kötü bölüm.

Son düzenleme:
Kötüye basma sebebi sadece koyu yer alttaki kısım linç yememek için eklenmiş Redterör'ün aslında çok da takılmadığı kısımlar.
Onun da payı var ama kötüye oy vermemin ekseriyeti adamın opu diriliş osman kıvamına getirmesi. 3 büyükler denilen shonenlerin hiçbirinde bu kadar çok ana karakter fetişi yoktu. Adam direkt sallamıyor ya Bigmom ve Kid ile Law ne yapıyor yani ? Ne yapıyorlar ?

Linç yememek için laf çevirecek olsak Zoro > Lütfü yazmazdık :a:

One Piece kitlesinin en kötü yanı fan kitlelerinin kendi çıkarlarları uğruna Oda'ya karşı birleşmemesi.
-Orochi hala ölmemiş.
-Momonosuke Kaido'ya acıdan inletebilecek kadar hasar verebiliyor.
-Gereksiz kişilere panel harcanırken Jack ve Perospero gibi kişiler off-panel düştü.
-Kid ve Big Mom dövüşü artık saçma bile değil.

Böyle bir bölüme hangi mantıkla iyi vermiş olabilirsiniz anlamıyorum.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık