Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7459
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte Momo ejderha olmayı bilse o Boro Nefesini kendi Boro Nefesi saldırısı ile karşılardı ama sen git ısır :artiz:

Odanın dedikleri kendi yaptıkları ile çakışıyor resmen.
Hakinin güçlenmesi için savaşan kişilerin hakisinin çarpışması lazım dedi. Yamato kaido ile 1vs 1 attı. Dayak dışında ne yaptığı belli değil.

Luffy yc 3 crackeri tek yenemiyordu . Ki bana kalırsa bu cracker gibi kaliteli bir karekter çizildiği için gayet normaldi.
Daha sonra güzel bir şekilde nasıl yeneceklerini buldular ve beraber yendiler.

Hadi crackerin uyuz bir meyve gücü vardı onu aşıp yendiler dedik olay bitti.

peki ya katakuri gibi her alanda luffye fark atmış bir karekter okadar saçma zorlamalar ile yenildi. Zerre dayanağı olmadan.

hadi bunu da geçtim gerekli bir bir güçlendirme için Oda süreci hızlandırdı.

Kaidodan tek yiyordu bu kişi , hatta çatıda geleceği görmesine rağmen zar zor kaçıyordu saldırılarından . Tamam h.haki ve ryou öğrendi ama bunlar hasarı arttırmaya yönelikti. Nasıl oluyorda kaidonun hızına luffy yetişiyor saçma gerçekten.

Hadi hızını geçtim kaido bu zamana kadar yaptığı savaşlardan edindiği tecrübe luffyden kat be kat fazla sadece tecrübesi ile bile baskı kurması lazım.
Yani er yada geç luffy yonkou olacak zaten ancak çizilen bu yol olabilecek en kötü işleniş tarzıydı.

Oda'nın güç seviyesi anlamında kurgusundaki bu sıkıntıların ağızda kötü tat bırakmasının sebebi şu. İki arc içinde komutan seviyesinden Yonkou seviyesine çıkılması. Yani Oda'nın kalemine bu denli bağlı olduğunun belli edilmesi. Bu her hikayede böyledir ama okuyucuya bunu ne kadar az hissettirirsen, o kadar başarılısındır.
Şu an formül bu: İleri seviye güçleri peş peşe vermek. Artık bu şekilde Bellamy güçlense sesim çıkmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık