Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Mercury neye sinirleniyorsun smoothienin tek yaptığı şey boşluğa kılıçla kesiş atmak perospero bile chopper ve brooku alabiliyorken smoothie brooka bir şey yapamadı cracker bomboş bir hamleye yenildi jack en azından tek dayakta düşmüyor :D sence jack crackerla smoothie queenle bir midir
O otomatik. Biri Big Mom ve tayfasını görünce refleks olarak kızgın atıyorum artık. :d
Aynı rütbedeki iki yonko komutanı arasında çok fazla güç farkı olamaz zaten. YC2'ler de YC3'ler de birbirlerine çok yakın seviyedelerdir.
Tek başına yendi gibi birşey söylediğim yoktu ben luffynin kaidoyu yeneceğini söyledim. Luffy kaido karşısında son kalan kişi olup onu yendiğinde yine luffy yendi denilmiyecek mi?. Sayı fazla olunca luffy yenmedi mi diyeceğiz?
Luffy yenenlerden biriydi diyeceğiz.
Kanka yonko>amiral diyorsun. Akainu ve Aokiji logia olmalarına rağmen 10 gün dövüştüler ve Akainu bunun üstüne Aokiji'yi Marine'ye taşıdı. Yonko olan ve mistik zoana sahip olan Kaido'mu güç kaybedecek? Savaştığı kişiler de bariz yani.
Güç kaybetme meselesinin yanı sıra (ki çok ciddi olmasa da güç kaybetti ve kaybetmeye devam edecek) Luffy'nin teke tekte alacağı darbeden daha az darbe almış olduğu konusu da var. Bu adamı Law ve Zoro kaç kere kurtardı mesela.

İttire kaktıra korsan kral yaratmaya çalışınca böyle oluyor işte.Seride olaylar birkaç ay gibi kısa sürelerde gerçekleşiyor ama bizim ana karakter durduk yere pelerin giymeye başlıyor.Niye kk olacak ya ondan. :D Madem öyle en baştan beri tarzını niye öyle yapmadın Oda ? Bu konuda hiç samimi değilsin zorlama olduğunu gözümüze sokma bari.

İttire kaktıra korsan kral yaratmaya çalışınca böyle oluyor işte.Seride olaylar birkaç ay gibi kısa sürelerde gerçekleşiyor ama bizim ana karakter durduk yere pelerin giymeye başlıyor.Niye kk olacak ya ondan. :D Madem öyle en baştan beri tarzını niye öyle yapmadın Oda ? Bu konuda hiç samimi değilsin zorlama olduğunu gözümüze sokma bari.
Cidden pelerin seni bu kadar gerdi mi ? Luffyi çok çizdiği için adam uğraşmak istememiş pelerin ile zaten pahalı birşey değil pelerinler takınca kk olunmuyor dediğin gibi.

Pelerin germedi ama zorlama durumun göze sokulması hoşuma gitmiyor.Hızlandırdı mangayı bir anda oldu bu moduna sokuyor.Pelerin sadece işaretlerden biri derdim pelerin değil.Tayfayı da aniden güçlendirdi.Bir arc önce kaçışan tayfa 500 milyonluk adamlar indiriyor ortalama üyeleri.
Vergo'nun kemikleri sızlıyordur şimdi :D

Pelerin germedi ama zorlama durumun göze sokulması hoşuma gitmiyor.Hızlandırdı mangayı bir anda oldu bu moduna sokuyor.Pelerin sadece işaretlerden biri derdim pelerin değil.Tayfayı da aniden güçlendirdi.Bir arc önce kaçışan tayfa 500 milyonluk adamlar indiriyor ortalama üyeleri.
Böyle olacağı daha 100. Bölüm gelmeden belliydi cidden tayfadaki üyelerin yarısı savaşta işe yaramıyor iken luffy korsankral mı olacaktı? Emin ol daha hiç birşey yapmadı güç konusunda luffy 1-2 arc sonra tek başına 4 yonkou ile vs atacak seviyeye kadar çıkacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık