Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o zaman sadece onlar uyandırmış çünkü ben doffy ve kata dışında görmemiştim kusuruma bakmayın fakat sanırsam hala kaidou uyandırmış değil uyandırdıysa bile açıklandı mı ben hatırlamıyorum
Yok açıklanmaz hemen dövüşün kızıştığı zamanlarda genelde pat diye söyleniyor ama çıkarsa sadece kaido için değil yıldız üyeler içinde ihtimal var.

Yok açıklanmaz hemen dövüşün kızıştığı zamanlarda genelde pat diye söyleniyor ama çıkarsa sadece kaido için değil yıldız üyeler içinde ihtimal var.
ben kinge ihtimal veririm ama queen sanmıyorum meyveyle uğraşacağını sanki daha çok bilimle ve kitle imha silahlarıyla uğraşıyor belki kingdede yoktur ateş gücüyle daha çok antenman yapıyorsa falan

Ağa daha kaidonun meyve uyanışı yapıp yapmadığı var ki büyük ihtimalle yapmıştır
( Zoronun açtığı yara 2 bölümde çizik gibi birşey oldu) daha kaidonun hakisinin seviyesini bilemiyoruz, aldığı hasar ne kadar onu bile bilmiyoruz.
Tek başına ne demekmiş ona baktım az önce.
1. yalnız başına, yanında kimse bulunmadan, kendi kendine.
2. herhangi birinin yardımı, desteği olmadan, kendi kendine, yalnız olarak.
Luffy'nin Kaido'yu tek başına yenmediği/yenemeyeceği yeterince açık değil mi?

ben kinge ihtimal veririm ama queen sanmıyorum meyveyle uğraşacağını sanki daha çok bilimle ve kitle imha silahlarıyla uğraşıyor belki kingdede yoktur ateş gücüyle daha çok antenman yapıyorsa falan
Herif zaten rengoku onigiriden bile düzgün hasar yemiyor. Bi de meyve uyanışı sayesinde iyileşirse hayatta inmez.

Bunu bize artık zaman gösterecek ama çıkma ihtimalini yüksek görüyorum zaten hepsinde sağlam zoan meyveleri var bide üstüne hızlı yenilenme yeteneği verecek uyanış olursa gerçekten neden yonkou tayfası oldukları net bir şekilde belli olacaktır.

Bunu bize artık zaman gösterecek ama çıkma ihtimalini yüksek görüyorum zaten hepsinde sağlam zoan meyveleri var bide üstüne hızlı yenilenme yeteneği verecek uyanış olursa gerçekten neden yonkou tayfası oldukları net bir şekilde belli olacaktır.
öyle bir şey olursa sadece queen bile tek başına cracker ve smoothie çöpünü kolaylıkla alır gibi bm boşuna rahmini feda etmiş senelerce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık