Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1024 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu ilk gelen spoilera güven olmuyor. Son 3 4 ayda neredeyse istisnasız ilk gelen spoiler rahatsız edici olurken en sonunda aslında spoilerın veren adamın abartısı olduğu ortaya çıkıyor.

Ben size deyim beraberlik falan yoktur. İkisi aynı anda aynı saldırıyı kullanmış. Kesin olan tek şey bu. Muhtemelen Yamato ve Kaido'nun ilk karşılaşmasındaki haki çarpışmasına benzer şekilde bölüm bitiyordur o tekniğin çarpışmasıyla.

Bu arada muhtemelen "heheheheh hani Sanji'den güçsüzdü? Hani hani???" diyenler olacaktır.

Şuanda Sanji'den güçlüyse bile iki opsiyonumuz var.

1. Tayfaya katılmaz başka şekilde ilerler hikayesi.

2. Jimbei'de olduğu gibi Oda punduna getirip ne yapar ne eder Sanji'yi gene güçlü kılar.

Bu arada muhtemelen "heheheheh hani Sanji'den güçsüzdü? Hani hani???" diyenler olacaktır.

Şuanda Sanji'den güçlüyse bile iki opsiyonumuz var.

1. Tayfaya katılmaz başka şekilde ilerler hikayesi.

2. Jimbei'de olduğu gibi Oda punduna getirip ne yapar ne eder Sanji'yi gene güçlü kılar.
Olm sen hala orada mısın la? Yamato Sanji'yi de Zoro'yu da parça pinçik eder. Cevabı belli bir konu için kim ne diye hani Sanji'den güçsüzdü ehehe falan desin. :/

Eskiye dönme olayı spoilerdan anladığımız gibi gitmeyecek gibime geliyor. Tahminim yamato anlatıcı rolünde bahsedilen zamanı günümüze etkiyecek tarzda bir sunumla anlatacak.

Olm sen hala orada mısın la? Yamato Sanji'yi de Zoro'yu da parça pinçik eder. Cevabı belli bir konu için kim ne diye hani Sanji'den güçsüzdü ehehe falan desin. :/
Sadece 3 4 ay önce Quenn hem Zoro'yu hem Sanji'yi parça pinçik eder demiş olduğuna neredeyse eminim.

Bu şekilde konuşunca bana meta diyorlar ama ne yapayım Oda seriye bu şekilde yaklaşıyorsa yapabileceğim bir şey yok:D. Adam mantığa ters olmasına rağmen 2. Adam 3. Adam denklemini bozmamak için Sanjiyi nerelere getirdi.

Eğer Yamato tayfaya gelmeyecekse amiral seviyesi olabilir.

Eğer gelecekse de bir şekilde Sanji'den aşağı kalır.

Hadi Sanji'yi salla.

Zoro'yu da ona dahil ettim. Olm adamın seri başından beri en öne çıkan özelliği ikinci adam olmasıydı lan. Bu unvanı kimse almaz ondan skdkdkfkfk

Sadece 3 4 ay önce Quenn hem Zoro'yu hem Sanji'yi parça pinçik eder demiş olduğuna neredeyse eminim.

Bu şekilde konuşunca bana meta diyorlar ama ne yapayım Oda seriye bu şekilde yaklaşıyorsa yapabileceğim bir şey yok:D. Adam mantığa ters olmasına rağmen 2. Adam 3. Adam denklemini bozmamak için Sanjiyi nerelere getirdi.

Eğer Yamato tayfaya gelmeyecekse amiral seviyesi olabilir.

Eğer gelecekse de bir şekilde Sanji'den aşağı kalır.

Hadi Sanji'yi salla.

Zoro'yu da ona dahil ettim. Olm adamın seri başından beri en öne çıkan özelliği ikinci adam olmasıydı lan. Bu unvanı kimse almaz ondan skdkdkfkfk
Dert ettiğin şeye bak. Oden gibi misafir kıvamında gelir takılır biraz işte. :/ Sanji'yi bilmem de Zoro bir iki arc içinde Yamato'yu geçer zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık