Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1024 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benden başkada Yamato-Kaido savaşını garipseyenler olduğuna eminim nasıl oluyorda bu savaş bu kadar dengeli gidiyor demekki gerçekten Yamatonun yanında luffy olsa Kaido sallanacak bir.Ben anlayamadım bu işi.
Popüler oldu ya karakter kısa sürede Oda da sağ olsun milleti gazlamak için karakteri şişirdikçe şişiriyor başka bir açıklaması yok. Karakter de karakter olsa iyice sinirlerim hopladı.

Üye silindi 7459

Milletin güçlenmek için yıllarca antrenman yaptığı,ölümcül dövüşlere girerek kendini zorladığı ve böyle güçlendiği seride,tek taraflı sürekli dayak yiyerek güçlenen ve hibrit Kaido'yla berabere kalan kızın olduğu seri için başka ne diyeceğim ? Wano içinden geçmişti güç dengelerinin, çiçeceği de dikmiş zaten bu son hareketle.
Kelime kelimesine katılıyorum. Rahatsız edici :d

Kelime kelimesine katılıyorum. Rahatsız edici :d
Yıllar önce birisinin yorumunu görmüştüm "madem haki ölümcül dövüşlerde gelişiyor Ray Luffy'yi sürekli ölümün eşiğine getirsin sonrasında da Luffy uçsun" diye.O zamanlar tek taraflı dövüşten çok bir gelişim sağlanmayacağını düşünüyordum ben tabii.Bu yorumu yapan arkadaşı artık kutluyorum.Yazarın bile ne demek istediğini aktaramadığı yerde,adam bunu anlamayı başarmış.Çiçeği bile yanlış yazmışım şu saçmalıktan dolayı xd.

Popüler oldu ya karakter kısa sürede Oda da sağ olsun milleti gazlamak için karakteri şişirdikçe şişiriyor başka bir açıklaması yok. Karakter de karakter olsa iyice sinirlerim hopladı.
Ben sinirlenemedim bile abi madem bu kadar kolay alsınlar yanlarına indirsinler ya ne uzattı o zaman böyle sakız gibi.Gece gece benim de moralim bozuldu saçma bir şey.

Bölümün ana hatları buysa bu kadar hızlı ve ritimli giderken bu hem mantıksal olarak saçma hem de durağan bölüm nereden çıktı yardır gitsin bu saatten sonra ne bu böyle.

Bölüm bunla sınırlı değildir. Onigashima'da ki durumları gösteren sahneler baya yer kaplar muhtemelen.

Yamato bölümü bekliyordum sağolsun Oda beni kırmamış. Halen Yamato'nun gücünü kabullenemeyenler var. Niye kendinizi bu kadar kasıyorsunuz ki? Kız bir Yonkou'nun evladı, bu güçlü olması için zaten bir sebep. Mistik Zoan meyvesi kullanıcısı, bu da güçlü olması için bir sebep. İdolü Wano'nun gerçek kahramanı Oden, buradanda güçlü olması için bir sebep çıkıyor. Kız hayatı boyunca babasına nefret beslemiş ve hayatı boyunca babasına saldırmış ve onu yenmek için o dayaklara katlanmış. Bugün Yamato'nun bu kadar güçlü olması beni hiçte rahatsız etmiyor. Yeni yetme veletlerin aksine; Luffy(19) Zoro(21), Sanji(21), Yamato(28) ben Yamato'nun bu mücadelesini gayet beğeniyorum kız çok sağlam duruyor diye mi bu kadar rahatsız oldunuz? Şu ana kadar çizdiği portreye bakılırsa Luffy mi daha güçlü Yamato mu kestiremiyorum açıkçası!?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık