Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1024 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato bölümü bekliyordum sağolsun Oda beni kırmamış. Halen Yamato'nun gücünü kabullenemeyenler var. Niye kendinizi bu kadar kasıyorsunuz ki? Kız bir Yonkou'nun evladı, bu güçlü olması için zaten bir sebep. Mistik Zoan meyvesi kullanıcısı, bu da güçlü olması için bir sebep. İdolü Wano'nun gerçek kahramanı Oden, buradanda güçlü olması için bir sebep çıkıyor. Kız hayatı boyunca babasına nefret beslemiş ve hayatı boyunca babasına saldırmış ve onu yenmek için o dayaklara katlanmış. Bugün Yamato'nun bu kadar güçlü olması beni hiçte rahatsız etmiyor. Yeni yetme veletlerin aksine; Luffy(19) Zoro(21), Sanji(21), Yamato(28) ben Yamato'nun bu mücadelesini gayet beğeniyorum kız çok sağlam duruyor diye mi bu kadar rahatsız oldunuz? Şu ana kadar çizdiği portreye bakılırsa Luffy mi daha güçlü Yamato mu kestiremiyorum açıkçası!?
Luffy de d soyundan babası Dragon büyük ihtimalle yonko seviyesi çıkıcak dedesi zaten demeye gerek yok aynı şekilde Luffy de dayak yeseymiş 20 sene Garp'tan ne gerek varmış ki o kadar çalışmaya etmeye. Meyvesi de tanklık veriyor zaten kemikleri filan kırılmıyor 28e gelince temizinden yonkoyla kapışırdı mis.

Seriye yeni eklenmiş ve daha önce doğru düzgün savaşını görmediğimiz bir karakter üzerinden "güç dengeleri bozuldu yihağğ" yapmak kadar saçma bir şey yok. Hiçbir şeyini görmediğimiz Ace fbsini önüme koycak olanlar da koymasın. Yeni gelen karaktere zaten istediği gücü vercek çünkü karakterin eski bir durumu yok. Yonkou ayarı vermediği sürece göze de batmayacaktır. Seride dövüşerek güçlenildiği söyleniyor ve evet ben yamato kadar hiçbir karakterin bir yonkouyla 1e 1 vs si olduğunu düşünmüyorum. Güç dengesi bozuldu yihağğ itemini 1000 bölümlük tayfadaki karakterlere yapmayıp yamato üzerinden yapmak da acınası. Karakter gözüktüğü ilk günden beri gücünü belli ediyor zaten anlamak istemeyen sizlerdiniz.

At the end of the chapter (in the present) Yamato and Kaidou use their “Raimei Hakke” at the same time and they are tied.
En başından beri diyorum yardır koçm.

Seriye yeni eklenmiş ve daha önce doğru düzgün savaşını görmediğimiz bir karakter üzerinden "güç dengeleri bozuldu yihağğ" yapmak kadar saçma bir şey yok. Hiçbir şeyini görmediğimiz Ace fbsini önüme koycak olanlar da koymasın. Yeni gelen karaktere zaten istediği gücü vercek çünkü karakterin eski bir durumu yok. Yonkou ayarı vermediği sürece göze de batmayacaktır. Seride dövüşerek güçlenildiği söyleniyor ve evet ben yamato kadar hiçbir karakterin bir yonkouyla 1e 1 vs si olduğunu düşünmüyorum. Güç dengesi bozuldu yihağğ itemini 1000 bölümlük tayfadaki karakterlere yapmayıp yamato üzerinden yapmak da acınası. Karakter gözüktüğü ilk günden beri gücünü belli ediyor zaten anlamak istemeyen sizlerdiniz.

En başından beri diyorum yardır koçm.
Kaslı maslı bir erkek olsa idi, herkes gücünü kabullenmişti. Gözlerine güçlü gelemiyor, güçsüz olmasını istiyorlar.

Kızı kendi babası kelepçe ile zaptediyor. Lütfü bile bir hafta kaidonun taş ocağında çalışınca kas yaptı kendini geliştirdi. Kim bilir yamato kimlerle birlikte zindanlara atıldı onlardan neler öğrendi babasına kaç kez meydan okudu. Bu kızın şu an ki güç seviyesinde hayret edecek şaşılacak hiçbir şey görmüyorum açıkçası. Hatta seride nasıl bu kadar güçlü diye tartışılmayacak tek karekter olabilir. Seride böyle güçlü bir kadın karekter gördüğüm için ben mutlu oldum açıkçası odanın yaptığı en mantıklı şeylerden biriydi ağlayan prenseslerden miğdem kalkmıştı..

Kaptan etkisi,karakter gibi değerlerde daha avatanjlı olmasına rağmen Peros'a yaklaşan ödülleri bile yok uçan çöplerin :hhh::hhh:Ödül ama ödül he @Millennium Wizard Jinbei Ace kadar ödüllü adamı ezerek yendi.Ödül=güç ama ehehe.

Son düzenleme:
Ya beraberlik olayına çok takılmayın bence alt tarafı çarpışıp sekmişlerdir. Kaido bitirir bunun işini.
Tabii luffynin tek yeme sahnesi bir çok şeyi bozuyor. Eğer Yamato bu kadar dayanabiliyorsa Yamato>luffy oluyor wano başı. Şimdi Yamato tayfaya katılırsa robinin frankynin uğradığı değer düşmesini yaşar. En başta o tek atma olayına hiç girmeyecekti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık