Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1024 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato>King! Bunun aksini mi düşünüyorsun? Çatıdan kemikleri kırık inen Zoro'ya rakip olmuş King'in gerçekten Yamato'ya rakip olacağını düşünüyor musun? Yukarıya çıkan En Kötü Jenerasyonun beşlisi bile Yamato kadar dayanamadı Kaido'ya karşı. Ben Yamato vs Kaido öncesi olsaydı acaba King mi Yoksa Yamato mu güçlü diye düşünebilirdim!? Şimdiyse tartışmaya bile girilmez Yamato>> King. Şimdi King gelsinde Kaido'ya bu kadar dayanabilsin mümkün değil.
"Çatıdan kemikleri kırık inen Zoro'ya rakip olmuş" ? :D bu yorum şaka falan heralde adam tamamen iyileşti işte daha bunu ne yazıyorsun ki oldukça anlamsız. Yonko'ya kalıcı hasar bırakabilen adam Sağ Kolları kötürüm bırakır mantığıyla konuşuyordu millet eee ne oldu Zoro, zorlanıp, güçlenip alacak bir sağ kolu. King neden Yamatoya rakip olamıyormuş onu anlamadım çatı beşlisi, sadece Kaido'ya karşı savaştı sanki.. iki İmparatora birlikte karşı durdular. Yamato şu gösterdiklerinden sonra Sağ Kol altı bir ligde olamaz ama King'e de çöp muamelesi yapman çok saçma.. ek olarak Luffy'deki gibi, Yamatoya karşı berserk modda savaşmadığı ortada Kaido'nun..

Kral hakiyi saldırılarına eklerse en kötü ihtimalle king=Yamato'dur. King de Yamato'dan eksik bir şey düşünmüyorum bunun dışında. Ki kaç senedir Kaido'nun yanında olan birinden bahsediyoruz. Tek taraflı bir dayak yememiştir Yamato gibi bizzat eğitim de almıştır.
Ben King'de, Haoshoku Haki çıkacağını hiç zannetmiyorum.

Yamato'nun eli boş durmuş mudur sence? Sadece babasından dayak mı yemiştir. Babasına karşılık verip saldırmamış mıdır?

Bu seviyeye çıkmak için kendinden zayıf biriyle kapışmış olamaz herhalde. Raimei Hakke gibi bir saldırıyı Kaido dışında birinden görmüş olamaz.

Ulti, Yamato'dan Raimei Hakke yedikten sonra uyanıyor ve diyor ki "Raimei Hakke'ymiş, bu olsa olsa Raimei Yonke olabilir." diyor. Buradan da Yamato'nun gücünün Kaido'nun yarı gücünde olduğu anlaşılıyor.

Yonkouların ciddi ciddi öğretmencilik oynadığını düşünen bir kesim var ve azınlık da değiller ? Oda fb filan yapıştırmadığı sürece boş düşünceler. Kimse wb gibi çoluk çocuk toplamıyor sonuçta. Luffy bile tayfasına haki öğretmedi...
Şu dediklerinden sonra bir şeyler öğretmemesi daha saçma olur.

"Çatıdan kemikleri kırık inen Zoro'ya rakip olmuş" ? :D bu yorum şaka falan heralde adam tamamen iyileşti işte daha bunu ne yazıyorsun ki oldukça anlamsız. Yonko'ya kalıcı hasar bırakabilen adam Sağ Kolları kötürüm bırakır mantığıyla konuşuyordu millet eee ne oldu Zoro, zorlanıp, güçlenip alacak bir sağ kolu. King neden Yamatoya rakip olamıyormuş onu anlamadım çatı beşlisi, sadece Kaido'ya karşı savaştı sanki.. iki İmparatora birlikte karşı durdular. Yamato şu gösterdiklerinden sonra Sağ Kol altı bir ligde olamaz ama King'e de çöp muamelesi yapman çok saçma.. ek olarak Luffy'deki gibi, Yamatoya karşı berserk modda savaşmadığı ortada Kaido'nun..
Demeye çalıştığım o çatı beşlisinden Zoro'nun, King'e rakip olduğuydu ve varmaya çalıştığım yerde Çatı beşlisinin tamamı Kaido'yla bu kadar uzun süre mücadele edemedi Luffy dışında.

Anladığımız kadarıyla Haoshoku'yu saldırılarında kullanabiliyor. Wano'nun koruyucu tanrısı olarak anılan Mistik Zoan meyvesine sahip dayanıklılığı Kaido karşısında yaptığı mücadeleden bile belli oluyor.

Şu dediklerinden sonra bir şeyler öğretmemesi daha saçma olur.
Tam olarak neresinden kaidonun eğittiğini çıkarmam gerekiyor?
Seçtiğim kelimesi olamaz, değer verdiğim olamaz, yüz üstü bırakmak da jackın durumunda çok normal çünkü kendisine güvenen liderinin karşısında malup oluyor. E kaido değer verdiğim adam dediği kişiye de güçsüzsün diyemez. Bu çıkarımı nasıl yaptın?

Ben King'de, Haoshoku Haki çıkacağını hiç zannetmiyorum.

Yamato'nun eli boş durmuş mudur sence? Sadece babasından dayak mı yemiştir. Babasına karşılık verip saldırmamış mıdır?

Bu seviyeye çıkmak için kendinden zayıf biriyle kapışmış olamaz herhalde. Raimei Hakke gibi bir saldırıyı Kaido dışında birinden görmüş olamaz.

Ulti, Yamato'dan Raimei Hakke yedikten sonra uyanıyor ve diyor ki "Raimei Hakke'ymiş, bu olsa olsa Raimei Yonke olabilir." diyor. Buradan da Yamato'nun gücünün Kaido'nun yarı gücünde olduğu anlaşılıyor.
Zoro'ya kral hakiyi saldırılarında bilinçli kullandırtmak için King de çıkıcağını düşünüyorum. Karışılık verip saldırdığını biz mi görmedik anlamadım şu ana kadar ataklarına karşılık verdi sadece. Son paragraf zaten...

Tam olarak neresinden kaidonun eğittiğini çıkarmam gerekiyor?
Seçtiğim kelimesi olamaz, değer verdiğim olamaz, yüz üstü bırakmak da jackın durumunda çok normal çünkü kendisine güvenen liderinin karşısında malup oluyor. E kaido değer verdiğim adam dediği kişiye de güçsüzsün diyemez. Bu çıkarımı nasıl yaptın?
Kimse Wb gibi çoluk çocuk toplamıyor diyorsun Kaido burda bizzat özel olarak seçtiğini ve değer verdiğini söylüyor adamlarına. Bu kadar değer verdiği adamlarını niye eğitmesin onu diyorum ben de. Eğitmiştir büyük ihtimalle bir şeyler illa ki öğretmiştir öğretmemesi daha saçma olur. Emrindeki adamlara Bm gibi davranmıyor Kaido öyle biri olsa ha tamam derdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık