Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1024 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'ya kral hakiyi saldırılarında bilinçli kullandırtmak için King de çıkıcağını düşünüyorum. Karışılık verip saldırdığını biz mi görmedik anlamadım şu ana kadar ataklarına karşılık verdi sadece. Son paragraf zaten...
Onu demiyorum. Kaido 20 yıl boyunca Yamato'yu dövmüş ya, bu kız sadece dayak yiyerek mi güçlenmiş hiç mücadele etmemiş olması mümkün mü? Bazı arkadaşlar bunun üzerinden yorumlar yapmışlardı. "Herkes dayak yesin güçlensin niye antrenman yapıyorlar" gibi laflar ettiler.

Yamato 20 yıl boyunca bu günü bekleyerek dayak yemeyi göze almış ve güçlenmek için azimle saldırmaya devam etmiş. Böyle bir günde firar etmesi boşuna değil yani.

Kuzan büyük ihtimal Burgess tarafından öldürülüp meyvesi yenilecek ama bir kişi daha var Burgessin öldürebileceği oda Bigmom.
Kuzan'dan tırsıyor Burgess. Teach ile konuşurlarken Shiryuu çok mu farklı sanki gibi bir şeyler diyordu Teach. Yani Burgess Kuzan yerine bir konuda Shiryu'yu tercih etmiş.

Onu demiyorum. Kaido 20 yıl boyunca Yamato'yu dövmüş ya, bu kız sadece dayak yiyerek mi güçlenmiş hiç mücadele etmemiş olması mümkün mü? Bazı arkadaşlar bunun üzerinden yorumlar yapmışlardı. "Herkes dayak yesin güçlensin niye antrenman yapıyorlar" gibi laflar ettiler.

Yamato 20 yıl boyunca bu günü bekleyerek dayak yemeyi göze almış ve güçlenmek için azimle saldırmaya devam etmiş. Böyle bir günde firar etmesi boşuna değil yani.
Dağ taşa saldırmış herhalde başka bir şeye saldırdığını göremedik. 20 yıl boyunca savunma kasabilmiş bari dayak yiyerek.

2. Tümen komutanı oldu. Ama beyaz sakal korsanları güce göre sıralanmıyor zaten.
Luffylerin gemisinde her şey güce göre mi sıralanıyor ? Ayrıca güç kavramı denen bir kavram olduğunu da sanmıyorum. Tayfaya birisi gelecek. Bu kişi bir şeye aday olarak gelmiyor. Tabi bir yeteneği varsa tayfaya nasıl bir katkı sağlayacak o da söz konusu. Sanırım elinde ki kitap sayesinde yolculuk esnasında ön ayak olacaktır. Ama ben bir sıralamaya ölçüt tutulmasına karşıyım. Aynı örnek karasakal için de geçerli. Aokiji oraya gitti bir ünvan aldı mı ya da direk 1. sırayamı oturdu bilemeyiz. Fakat bu karşılaştırmaların bu tayfa için geçerli olmadığı açık.
(senin fikrini çürütmek için yazmadım sadece bir açıklama)

Luffylerin gemisinde her şey güce göre mi sıralanıyor ? Ayrıca güç kavramı denen bir kavram olduğunu da sanmıyorum. Tayfaya birisi gelecek. Bu kişi bir şeye aday olarak gelmiyor. Tabi bir yeteneği varsa tayfaya nasıl bir katkı sağlayacak o da söz konusu. Sanırım elinde ki kitap sayesinde yolculuk esnasında ön ayak olacaktır. Ama ben bir sıralamaya ölçüt tutulmasına karşıyım. Aynı örnek karasakal için de geçerli. Aokiji oraya gitti bir ünvan aldı mı ya da direk 1. sırayamı oturdu bilemeyiz. Fakat bu karşılaştırmaların bu tayfa için geçerli olmadığı açık.
(senin fikrini çürütmek için yazmadım sadece bir açıklama)
Yok sana ters bi şey demedim zaten sadece bilgiyi düzelttim.

Bı arkadaşın yazdığı gibi sanırım uçan altılinin tamamı anca zaptedebilirdi yamatoyu. Kaido 20 senedir dövüyor bu kızı gücünü biliyodur heralde? Yoksa queeni kingi yollardi yamato nün peşine sankim ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık