Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1023 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son birkaç aydır ben baya tutuyorum yorumlarını.
Ama kabul edelim, Udon'da Luffy gearsız düz yumruğuyla Queen'e tek attırdın :D
Ben orada aslında o hakiyle çok güçlenmesini bekliyordum. En son Kaido karşısında h.haki ile Luffy de istediğini yapabilecek duruma geldi. Ayrıca daha çok Luffy hiç gear kullanmadan yenecek demisimdie tek attırmayı söyledim mi bilmiyorum. Ona dikkat ediyordum G4 ile tek atar ama kelepçeli şekilde yenecek o şekilde normal hali bile o seviyelere gelecek diyordum.

Şu an normal hali gearsız sekilde o seviyelerin üstünde. Şimdi Queen'in felan bir dayanıklılığını felan tam anlayalım hala daha ihtimali olabilir bu yeni h.haki olayı ile onun.

Yine de güçlü ataklarından birine h.haki bassa tek atar şu an bence.

Queen'de Zoro'dan güçlüdür şuana kadar gösterilenlerle..Zoro hakiyi kökleyecek Enma'ya, Sanji Gen uyandıracak böylece yonkou komutanı olacaklar..Aralarında ki fark şuan öyle dağ falan değildir ama saldırı güçleri yetmiyor son sayıda bunu net gördük..

Umarım Momo'yu sadece tek panelde Görmeyiz ejderha halinin tamamını görmek istiyorum o panelden gördüğüm kadarıyla sanırım kaşları Kaido'dan farklı birde tam görünmüyor ama Kaido gibi 4 boynuz yerine 2 boynuzu var birde Momo biraz daha vahşi duruyor Kaido'ya göre.

O sahneyi bence Animede daha fazla görürüz Sanji'yi direk yerde değil de ikisi ile biraz kapışırlarken görürüz ve Queen'e tekme attıktan sonra Zoro'ya saldıran King'e saldıracaktı Marco araya girdi yani ikisini tutabiliyor bir süre.
Hayır, öyle bir şey olmaz. Yerde yatması ikisi tarafından hırpalanmasından sonra gelen hadise zaten, olayın akışını neden bozup büksünler? Animede öncesini yaparlar mı bilemem tabii o ayrı, mangada görmediğimiz bir aralık. Yapabilirler, değişen bir şey olmaz. Peki neden Sanji'nin iki komutanı tutabilme, onlarla kapışabilme olasılığını düşünüyorsunuz ki? Marco değil ki bu, Queen gibi bir rakip Sanji için yeterince yüce ve onla da yetinecek. Ama saf gücüyle alamıyor, bunu da görüyoruz. Queen kaç sağlam tekme yedi, bana mısın demiyor. Sanji için Stealth Black olur, genler olur, ateş mevzusu olur illa bir güçlenme yolu olacak. Kostümü giyse zaten daha etkili olacak Queen'e karşı.

Bir de Sanji, Queen'e tekme attıktan sonra King'e ''saldıracaktı'' Marco girmese diyorsun dostum da bu ''ikisini tutabilmek'' olmuyor. Ardı ardına müdahale ''girişimi'' oluyor. Queen'e bir tane vurup bırakıyor gördüğümüz kadarıyla, sonra sürmüyor o dövüş. Zoro'yu kıstıran King'i de ''bloke etme'' amacıyla araya girecekti, ne yapabileceği meçhul. Sanji, kostümü varken King ile anlık tekme tokuşturabilmişti fakat sonra kolaylıkla aradan çıkarılmıştı. Güç farkı oradan belli. Kostümlü olmasına rağmen King'e öyleyse, ikisine karşı en ufak şansı nasıl olsun?

Hayır, öyle bir şey olmaz. Yerde yatması ikisi tarafından hırpalanmasından sonra gelen hadise zaten, olayın akışını neden bozup büksünler? Animede öncesini yaparlar mı bilemem tabii o ayrı, mangada görmediğimiz bir aralık. Yapabilirler, değişen bir şey olmaz. Peki neden Sanji'nin iki komutanı tutabilme, onlarla kapışabilme olasılığını düşünüyorsunuz ki? Marco değil ki bu, Queen gibi bir rakip Sanji için yeterince yüce ve onla da yetinecek. Ama saf gücüyle alamıyor, bunu da görüyoruz. Queen kaç sağlam tekme yedi, bana mısın demiyor. Sanji için Stealth Black olur, genler olur, ateş mevzusu olur illa bir güçlenme yolu olacak. Kostümü giyse zaten daha etkili olacak Queen'e karşı.

Bir de Sanji, Queen'e tekme attıktan sonra King'e ''saldıracaktı'' Marco girmese diyorsun dostum da bu ''ikisini tutabilmek'' olmuyor. Ardı ardına müdahale ''girişimi'' oluyor. Queen'e bir tane vurup bırakıyor gördüğümüz kadarıyla, sonra sürmüyor o dövüş. Zoro'yu kıstıran King'i de ''bloke etme'' amacıyla araya girecekti, ne yapabileceği meçhul. Sanji, kostümü varken King ile anlık tekme tokuşturabilmişti fakat sonra kolaylıkla aradan çıkarılmıştı. Güç farkı oradan belli. Kostümlü olmasına rağmen King'e öyleyse, ikisine karşı en ufak şansı nasıl olsun?
Zaten ikisini aynı anda yenebileceğini düşünmüyorum Neyse kavga bittikten sonra konuşmak daha doğru olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık