Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1023 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vay be. Sanjiye bak sen. Yonkou sağ kollarından güçlüymüş. Ondan daha güçlü olan zoro da herhalde amiral seviyesi. Luffy de yonkou.
Bak ben Senin gibi "Zoro, Sanji'yi rahat alır" gibi absürd bir şey söylemiyorum sadece biraz daha güçlü olduğunu söylüyorum sebebini de anlattım. Olası bir Raid Suit Sanji vs King Dövüşünde King'in Sanji'ye zarar verebilmesinin tek yolu henüz görmediğimiz kılıç ustalığıdır sadece Şuan gördüklerimiz Üzerinden Sanji King'den üstündür dedim.

Bak ben Senin gibi "Zoro, Sanji'yi rahat alır" gibi absürd bir şey söylemiyorum sadece biraz daha güçlü olduğunu söylüyorum sebebini de anlattım. Olası bir Raid Suit Sanji vs King Dövüşünde King'in Sanji'ye zarar verebilmesinin tek yolu henüz görmediğimiz kılıç ustalığıdır sadece Şuan gördüklerimiz Üzerinden Sanji King'den üstündür dedim.
Ne suitmiş be. Sanji kaido gibi dayanıklı oldu bir anda. Queen bir tane vursun göreceğiz suiti.

Queen Sanji'den, King de Zoro'dan güçlüdür.

Dövüş içinde güçlenecekler de yenecekler ki zaten öncesinde de baya güçlendiler. Ona rağmen güçsüzler şu an.

Sanji ve Zoro ikisi de çok sağlam ataklarından birini yaptılar. Ona rağmen adamlara etki etmemiş.
adam enma ile kaidouyu kesiyor, iki yonkou tanklıyor bikaç saniyeliğine :S daha ne gelişecek dövüş içinde lan :S queen bigmom karşısında bu kadar duruyordu zaten :S

Kafanızda bir kalıp oturtmuşsunuz tayfa içi güç seviyesi ile ilgili, Windows Ses Düzeyi Karıştırıcısı gibi bir uygulamanın sesini yükseltince ona bağlı uygulamalarınki de yükseliyor sanki. Aldıkları power-upların kronolojisi, seviyesi hiç umrunuzda değil.
Sen ona ne bakıyorsun Luffy sağ kol seviyesi anca eder diyor o .d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık