Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1023 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack bu adamların normal halini bile yenemedi, ilk bunların adasını bastığında bunlar sulong açmadı diye biliyorum. Şimdi sulong ile yener ise ben herhangi bir dengesizlik görmem.
Jack 5 gün aralıksız dövüşürken, Inu ve Neko 12 saatte bir yer değişip dinlendiler ve aldıkaları yaraları iyileştirdiler. Ve hala Jack’e belirgin bir zarar veremediler.

Jack teke tek de Neko’dan da Inu’dan da güçlüdür bence (normal formlarında).

Bence Neko Inu ortalama bir Tobi Roppo seviyedinde (Ashura hariç tüm kınlar için de diyebiliriz bunu), Jack ise komutan - (eksi) (ortalama konutanın biraz altında yani). Sulong Inu ve Sulong Neko ise, Jack’i çatıda hızlıca paket etmelerine bakarsak ortalama komutan seviyesindeler bence.

Silinmiş Üye

Bu arada Marco, Sanji Zoro vs King ve Queen dövüşü başlayalı bayağı oluyor neden acaba hala King hybrid formuna geçmedi ve Sanji'de Raid Suit giymedi.
One piece felsefesi bu atıyorum Punk Hazardda Luffy devlere karşı savaşırken savaşın sonunda en güçlü saldırısını yapmıştı ve Namide bunu söylemişti. Hep aynısı oluyor yani -_-

Jack 5 gün aralıksız dövüşürken, Inu ve Neko 12 saatte bir yer değişip dinlendiler ve aldıkaları yaraları iyileştirdiler. Ve hala Jack’e belirgin bir zarar veremediler.

Jack teke tek de Neko’dan da Inu’dan da güçlüdür bence (normal formlarında).

Bence Neko Inu ortalama bir Tobi Roppo seviyedinde (Ashura hariç tüm kınlar için de diyebiliriz bunu), Jack ise komutan - (eksi) (ortalama konutanın biraz altında yani). Sulong Inu ve Sulong Neko ise, Jack’i çatıda hızlıca paket etmelerine bakarsak ortalama komutan seviyesindeler bence.
12 saat yenemiyorsa zaten ondan çok da güçlü değildir. Yani güçlü olabilir ama çok büyük fark yok. Sulog ile alması o yüzden şaşırılası bir olay değil onu söylemek istedim.

King baya güçlü çıkacak gibi. Kendini kanıtlayacağını biliyordum, küçümseyenlerin de anlamaya başlaması sevindirdi.
Zoro-Sanji bence bu dövüşlerde bir değil iki kere güçlenip yenecekler..Zoro kılıcı karartıp üstünlük kuracak sonra King göstermediği en güçlü tekniğini kullanacak bunun üstesinden gelmek için kral haki falan salacak ortama ancak böyle sınırlarında bir dövüş izleriz gibi geliyor..Bunun aksi olursa hakkını veremez Oda..Sanji'de gen uyandırıp artık hakiyi mi geliştirir, siyah alev mi yapar yoksa Gen+Suitlemi yener bilemem..

Lunalia ırkını şimdiden baya merak ettim. Queen ve King hakkında ki arka planlar ortaya çıkmaya başladı. Jack'e de böyle odaklanılır umarım.

Zoro-Sanji bence bu dövüşlerde bir değil iki kere güçlenip yenecekler..Zoro kılıcı karartıp üstünlük kuracak sonra King göstermediği en güçlü tekniğini kullanacak bunun üstesinden gelmek için kral haki falan salacak ortama ancak böyle sınırlarında bir dövüş izleriz gibi geliyor..Bunun aksi olursa hakkını veremez Oda..Sanji'de gen uyandırıp artık hakiyi mi geliştirir, siyah alev mi yapar yoksa Gen+Suitlemi yener bilemem..
Zaten olması gereken o. Zoro ve Sanji'nin birden bu seviyeye çıkmaması lazım. Ben açıkçası ölümüne bir dövüş bekliyorum. İkisi de hiç olmadığı kadar zorlanmalılar. Tobi Roppo dövüşleri gibi bir şey olmasına imkan vermiyorum.

Zaten olması gereken o. Zoro ve Sanji'nin birden bu seviyeye çıkmaması lazım. Ben açıkçası ölümüne bir dövüş bekliyorum. İkisi de hiç olmadığı kadar zorlanmalılar. Tobi Roppo dövüşleri gibi bir şey olmasına imkan vermiyorum.
Tabi ki öyle olur. Katılıyorum

Pudding'in ırkıda yok olmuştu ve ikisininde normal insanlardan ayıran özellikleri var acaba King'in ırkının ateş kabiliyetleri ve Pudding'in ırkının 3. gözü bir görev yada onun gibi birşey için olabilir mi?
Irkın yok edilmesinin arkasında bir sebep vardır illaki. Dünya hükümetine karşı bir tehdit oluşturuyor olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık