Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1023 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bazı arkadaşlar Oden'in ve Wano'yla ilgili bazı şeylerin ilk başlarda düşünülmediğini söylemişti. Bu bölüm kapağı 310. Bölüm ve Luffy'nin üzerinde Kozuki'lerin amblemi var, arkada pembe bir ejderha olarak Momonosuke var. Demek ki bu mevzular sonradan ekleme değilmiş. Ponegliflerin üzerindeki dili bilmediği halde taşların üzerine o dilde yazı yazması Roger'in yapabileceği bir iş değildi zaten. Demek ki editörlerle uzun uzun bu mevzular konuşulmuş ve hikaye buna göre şekillendirilmiş.
Eskiden çizilmiş bi ejderhayı momo yapmak, rastgele çizilen ambleme anlam katmak zor bişey değil. Samuraylar, ejderhalar falan japon kültüründe olan şeyler ve o kapağa da öyle şeyler çizmiş işte. Ben hiç oden’in klanını, momoyu falan düşünerek çizdiğini sanmıyorum o kapağı. Kapağı çizdikten sonra momoyu ve klan amblemini ona bakarak yapıp “bakın ben GODA’yım GODA!” deme çabaları.

Adam 15 yıldır her şeye gizem kasıyor. Cidden o zamanlardan bu kadar ilersini planlamış olsa 2-3 şey önceden söylenirdi.

Umarım King ve Queen için bir Flashback çıkar. Tanrılar ülkesi deniyorsa neden ortadan kayboldu ve sadece King kaldı?

Böyle şeyleri ODA cevaplamazsa isterse 100 savaş çizsin ilgimi çekmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 35)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık