Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1023: Bir Elmanın İki Yarısı

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı

• İyi

Kullanılan: 243 89.0%
  • Orta

Kullanılan: 23 8.4%
  • Kötü

Kullanılan: 7 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    273
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun en efsanevi kılıcı elinde ki beyaz kılıç... Onun tüm gizemini Wano'da elinde ki o beyaz kılıç (adını hatırlayamadım şimdi) ortaya çıkaracaktır. Hatta genelde ağzında tuttuğu...

Zoro'nun en efsanevi kılıcı elinde ki beyaz kılıç... Onun tüm gizemini Wano'da elinde ki o beyaz kılıç (adını hatırlayamadım şimdi) ortaya çıkaracaktır. Hatta genelde ağzında tuttuğu...
Wado ichimonji..

Hatta yeteneği uyanmamış bir kılıç diye de ekliyeyim. 21 den demircisi enma yı yapan lakin wado nun gücünü hala bilmiyoruz.

Kozaburo ile bağlayacaksa, Shimotsuki Köyü'nde doğdurur.
Ushimaru ile bağlayacaksa, Wano'da doğdurur.
İki örnek de çalışır Zoro'yu Shimotsuki yapma yolunda.
Bilemedim. Shimotsuki Köyü'ne bu işi bağlayıp kolayca çözmek yerine, Zoro'yu ta Wano'dan getirmesi saçma sapan bir hikaye örneği olur. Saçmalık seviyorsan hoşuna gidebilir, bir şey diyemem.

Wado ichimonji..

Hatta yeteneği uyanmamış bir kılıç diye de ekliyeyim. 21 den demircisi enma yı yapan lakin wado nun gücünü hala bilmiyoruz.
Aynen hatta demirci de bunu belirtmişti ama tam hafızasını o sıra yenileyemedi belki dönüşte bahseder, senin hocan kim diye sorunca kılıcı da kime yaptığı ortaya çıkabilir. O kılıç dan birşey çıkarsalar da gizemi açıklayıp kapatsa. Her yer gizem doldu zaten...
Dip Not: Bu arada Enel kapak hikayesinden Wano arc'ın olacağını belirten mesajlar varmış tee 2007 yılından ve onun dışında o çizilecek büyük savaşta Enel'in de olacağı söylentileri artıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık