Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1023: Bir Elmanın İki Yarısı

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı

• İyi

Kullanılan: 243 89.0%
  • Orta

Kullanılan: 23 8.4%
  • Kötü

Kullanılan: 7 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    273
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümde dikkatimi çeken bir detay Queen'in Sanji'ye Lunaria'lıya da benzemiyorsun demesi. Yani bu ırk mevzu bahsi Sanji'ye bağlanacaksa nasıl bağlanacak merak ettim. Queen King'in çıplak halini görmüş olmalı bu lafı ettiyse, belki de görmedi mi??

Bölümde dikkatimi çeken bir detay Queen'in Sanji'ye Lunaria'lıya da benzemiyorsun demesi. Yani bu ırk mevzu bahsi Sanji'ye bağlanacaksa nasıl bağlanacak merak ettim. Queen King'in çıplak halini görmüş olmalı bu lafı ettiyse, belki de görmedi mi??
Bahsettiği ateş değil miydi ? Mangaka ya bu sorulmuştu önceleri ateş nereden geliyor aşkının ateşi falan demişti sanırsam. Dalgaya almadıysa tabi ki. Bu bölümde gördüğümüz baya baya ateş çıkarıyormuş bacağından aşk meşk değil. Tipten çok ben ateş anladım o kısmı.

Bahsettiği ateş değil miydi ? Mangaka ya bu sorulmuştu önceleri ateş nereden geliyor aşkının ateşi falan demişti sanırsam. Dalgaya almadıysa tabi ki. Bu bölümde gördüğümüz baya baya ateş çıkarıyormuş bacağından aşk meşk değil. Tipten çok ben ateş anladım o kısmı.
Yok dostum direkt ateşi görünce tipten bahsederek onlara da benzemiyorsun ama diyor. Ama ben de yanlış anlamış olabilirim bakarım yine.

Ben o ateşi hep efekt olsun diye düşünmüştüm. Akaiunu'nun kıyafeti niye erimiyor muhabbeti gibi. Irka bağlanacağını hiç tahmin etmezdim. :d

King'in insan dan pek farki yok gibi duruyo form olarak, bi tek kanatları ve kuyruğu var. luna ay demek acaba beyaz tenli tüylü bişey mi insan şeklinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık