Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022: Yıldızlar Sahne Alır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu Kid ve Killer bağı işleniyor ya, çok hoşuma gidiyor. Çok uzun zamandır bekliyordum.
Şaka maka yine iki kanat lafı kullanıldı, görünüşe göre Oda Monster Trio'yu bozmayacak. Ne Yamato ne de Jinbei...
Bir de şu Zou ile birlikte şafak lafı iyice kullanılıyor, Oda'nın aklına sonradan mı fikir geldi, kasıtlı olarak mı yeni yeni söyleniyor bilemiyorum.

Sanji olayının abartılmış spoiler çıkmasına sevindim, yine de bölüm beni çok kesmedi. Orta diyorum. Marco olayını da kafamda mantığa oturtamadım, daha iyi değerlendirilebilirmiş. Gençlerin yolunu açın demesi iyiydi tabii, bölümdeki en iyi sahne.

Marco daha çok King ile dövüştü niye 2v1 bu kadar dillendiriliyor. Bir de Akainu yirmi saniye tuttu falan diye laf yapıyorsun ya.
Son bölümlere pek hakim değilim. Ben ikisine girdi diye biliyom. Sanji arada Queen girmişti ama yine ikisine karşıda mücadele etti sayabiliriz diye şe ettim. Kızma hemen. Bence normal yorgunluk.

Of panel savaş hesaplama uzmanını davet ediyorum buraya. Ne kadar savaşmışlar bizi bilgilendirirse seviniriz. @Alpamis

Son bölümlere pek hakim değilim. Ben ikisine girdi diye biliyom. Sanji arada Queen girmişti ama yine ikisine karşıda mücadele etti sayabiliriz diye şe ettim. Kızma hemen. Bence normal yorgunluk.

Of panel savaş hesaplama uzmanını davet ediyorum buraya. Ne kadar savaşmışlar bizi bilgilendirirse seviniriz. @Alpamis
Chopper ile dövüştü sonra Sanji devraldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık