Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022: Yıldızlar Sahne Alır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En az ikişer bölüm ayırmalı Zoro ve Sanji dövüşlerine...Luffy vs Kata gibi dövüş içinde güçlenerek yenmeleri lazım ki taşlar yerine oturabilsin..Ahandaa kestim oni-giri , gara bacah saldırısı ! Hooop dövüş biter... Olmasın ! Görsel şölen yaşatsın Oda bize çok bir şey değil bu istediklerim..Kapasitesini bilmesek istemeyiz zaten..

En az ikişer bölüm ayırmalı Zoro ve Sanji dövüşlerine...Luffy vs Kata gibi dövüş içinde güçlenerek yenmeleri lazım ki taşlar yerine oturabilsin..Ahandaa kestim oni-giri , gara bacah saldırısı ! Hooop dövüş biter... Olmasın ! Görsel şölen yaşatsın Oda bize çok bir şey değil bu istediklerim..Kapasitesini bilmesek istemeyiz zaten..
Benim de korkum o.Yapmadığı bir şey değil 2 bölüm bile kurtarmaz herşeyi sakız gibi uzatıyor uzatacaksa bu mücadeleyi uzatsın işte.Hem Zoro tarafına hem Sanji tarafına uzun kapsamlı bir mücadele bekliyorum sonunda da Zoro'dan da Sanji'den de Jimbei , Franky ve Robin tarafında olduğu gibi net birer galibiyet bekliyorum.

Seride en önemli şey dayanıklılık. King de çizik yok. Queen o kadar darbe yedi tık yok.

Marco pert olmuş. Meyvesinin dışında fiziksel gücü diğer ikiliye göre zayıf.

Marco dan fazlasını beklerdim şahsen.

Sanji, King ve Queen'i tutacak diyorlardı ama pek öyle bir şey göremedik. Tekmeleri işe yarıyordur umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık