Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1020 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro ve sanji için 2 ve 3 numara demiş. Sanji 2 olduğuna göre zoro’ya 3 kalıyor 1 değil.

Ödüle göre olduğu belli.
Haklısın da buna dayanarak sen Sanjiyi Zorodan üstün ilan etmezsin değil mi
Seni bilirim abi sen işin gırgırındasın ben ciddi olanlara söylüyorum
Yedeklere çıktı o yakında insanlığınıdada terk edip mink olabilir, Zoronun geleceği karanlık.
:hhh: :hhh: :hhh:ne zaman ciddi olduğunu ne zaman şaka yaptığını kestiremiyorum reis
Eğer senin dediğin şekildeyse durum daha vahim çünkü Zoro en yüksek üçüncü ödüle sahip. Bu durumda Jinbe birinci, Sanji İkinci, Zoro üçüncü mü oluyor?
Jinbeiyi saymazlar diye düşünmüştüm ama dediğin gibi ödül hesabına göre Sanjiye ikinci Zoroya üçüncü diyorlarsa bu normaldir çünkü onlar tayfayı tanımıyor ama sırf bu lafa ve ödüle bakarak Sanjiyi ikinci adam ilan ediyorsa forumun durumu vahimdir

Jinbeiyi saymazlar diye düşünmüştüm ama dediğin gibi ödül hesabına göre Sanjiye ikinci Zoroya üçüncü diyorlarsa bu normaldir çünkü onlar tayfayı tanımıyor ama sırf bu lafa ve ödüle bakarak Sanjiyi ikinci adam ilan ediyorsa forumun durumu vahimdir
Sanji'yi, Zoro'dan çok sevsemde herkes yerini bilmesi lazım.

Luffy>Zoro>Sanji>Jinbe bu değişmez.

Eğer Yamato katılırsa en azından bu arc Luffy>Yamato>Zoro>Sanji>Jinbe şeklinde olacaktır. Sonrasında Luffy>Zoro>Sanji>Yamato>Jinbe şeklinde olacaktır.

Sanji'yi, Zoro'dan çok sevsemde herkes yerini bilmesi lazım.

Luffy>Zoro>Sanji>Jinbe bu değişmez.

Eğer Yamato katılırsa en azından bu arc Luffy>Yamato>Zoro>Sanji>Jinbe şeklinde olacaktır. Sonrasında Luffy>Zoro>Sanji>Yamato>Jinbe şeklinde olacaktır.
Düşüncen buysa sıkıntı yok demektir fakat bu kısma ben katılmıyorum yine de dediğim gibi düşüncende uçukluk yok

Düşüncen buysa sıkıntı yok demektir fakat bu kısma ben katılmıyorum yine de dediğim gibi düşüncende uçukluk yok
Kaido'yla teke tek kapışıyor. Kaç bölümdür. Luffy ya da Zoro gibi hasar vermemiş olabilir belki ama bu Zoro'dan zayıf yapmaz. Neticede kılıç kullanıcısı değil elinde Kanabou var. Yine de Zoro'dan güçlü olduğunu gösterecektir. Oden'in açtığı yarayı tekrar patlatacaktır. Kaido'yu, Luffy'ye zayıflamış halde verecektir.

Kaido'yla teke tek kapışıyor. Kaç bölümdür. Luffy ya da Zoro gibi hasar vermemiş olabilir belki ama bu Zoro'dan zayıf yapmaz. Neticede kılıç kullanıcısı değil elinde Kanabou var. Yine de Zoro'dan güçlü olduğunu gösterecektir. Oden'in açtığı yarayı tekrar patlatacaktır. Kaido'yu, Luffy'ye zayıflamış halde verecektir.
İlerleyen bölümlerde göreceğiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık