Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1018 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 7459

Joyboy'un bir unvan olduğunu öğrenmiştik.
Bu Nika acaba o geçmişteki Joyboy'un ismi mi? Herkesi güldürebilen eğlenceli çocuk.
Ama bu canimi sıkar. Geçmişte kimden bahsedilse Joyboy bu diyoruz.
Bana kalirsa bu miras alinan irade temasiyla islenilip Fisher Tiger'in gunumuzde reveriede yaptigini Kayip Yuzyilda yapmis bir balikadam olmali.
Bu kisinin de ismi Nika olmali.
Lutfen Joyboy olmasin..

Yanlız jinbe'in whos'who ile bir gecmişi bağlantısı var
Sanji'nin queen'le bağlantısı var
Zoro'nun? King veya kaido ile bir bağlantısı cıkar mı sizce?

Jack uçan altılı kınlarla baş edemez diyordu yanlış hatırlamıyor isem Jinbei ise tüm kınlardan güçlüdür normal bu sonuç.Ha Who'nun fişi çekilmemiştir bence ama daha.

Jinbe net üstün gelmiş zaten. Biraz hırpalanmış demek istiyorum. Dediğim gibi Jack'i alabilir de Queen biraz zor. Queen'in hibrit hali sıkıntı çıkartacak gibi duruyor.
O kadar hırpalanması normal, ama benim gördüğüm Jinbe'nin istese iki Who's-Who'yu aynı anda dövebileceği.

Bence Joyboy'un One Piece'in sahibi olması ona itibar olarak yeter. Başka bir unvana ihtiyacı yok yani o olmasın güneş tanrısı falan.

Jinbe net üstün gelmiş zaten. Biraz hırpalanmış demek istiyorum. Dediğim gibi Jack'i alabilir de Queen biraz zor. Queen'in hibrit hali sıkıntı çıkartacak gibi duruyor.
Hocam dövüş böyle biterse çok kısa sürmüş olacak, bunlar saatlerce dövüşen adamlar normalde. Yani net lig farkını ortaya koymuş olur. Bir de hırpalanmasının nedeni kalabalığa karşı savaşmaktı. Bir önceki bölümde Franky ve İnu'nun durumuna bak bir de o bölümdeki Jinbe'nin durumuna bak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık