Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1018 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy reyizde anlaşılan Wano öncesi Jinbei'den haki anlamında geride idi. Ama Luffy için farketmez. Kata'yı nasıl yendi gördük. Eli acıya acıya yendi. Hem g4 ile vurdumu burdaN Ege kıyılarına kadar gönderir vallaha.

Ya da Jinbei de yolda gelirken öğrendi. Öncesinde görmedik reyizden.:D Vallaha su gibi dağıtmaya başladı Oda şimdi de ileri hakiyi.:D

Zoro'ya galiba vermiyor Enma yeter şimdilik demiş.:D

@RedTeroR

Sen çizik bırakan Enma'dan bahsediyon. Ne Zoro'su.:D

Who'nun kazık gibi dişleri pençeleri var. Meyveden gelen antiklik sayesinde yapıyor. Zoro da anca kılıçtan gelen yardım sayesinde Enma ile bir şeyler yapar. Enma olmadan zırhını aşamaz. Zoro hakide çok geri kaldı.
Bak katılıyorum reis sana. Zoro hakide çok geri kaldı . Ona rağmen kaido kesiyorsa demekki ileride haki açığını kapatırsa yonkouya , amirallere falan tek atar . Belki enma gibi kılıçlar toplar zırhları bu aşmak için he. Belki 2 3 tane daha kılıç bulur enma gibi gider amiraller ile 4 vs1 atar hepsini rahatça yener.

Bölümde aklımda kalan tek şey

@Jacques : Luffy tanrı çıktı heeyoo hahahaha çok güzel süper :fool:
@Jacques : Luffy tanrı çıkmadı heeeyooo hahahaha çok güzel süper :fool:
Ben sadece senin düştüğün gaflete örnek verdim :D Hızlı koştun seyrek düştü. Daha doğrusu algı yapmaya çalıştın elinde patladı :D:D: Şimdi yaptığın gibi xd
Reis o efsane gibi bir şey geçmişte yaşamış. Günümüzdeki birinden bahsettiğini sanmıyorum. Ya da ben yanlış anladım.
Yav tamam Nika'da Joy Boy tamam dünya tek birinin eline bakıyormuş senelerdir tamam sdfhsdhg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık