Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1018 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben sadece senin düştüğün gaflete örnek verdim :D Hızlı koştun seyrek düştü. Daha doğrusu algı yapmaya çalıştın elinde patladı :D:D: Şimdi yaptığın gibi xd

Yav tamam Nika'da Joy Boy tamam dünya tek birinin eline bakıyormuş senelerdir tamam sdfhsdhg
Nika ile Joy Boy farklı olabilir. Nika 1000 yıl önce Shandora savaşında efsaneleşip tanrılaştırılmış bi figür olabilir. Ama tahmin işte adam sadece Güneş Tanrısına dua ediyordum falan diye anlatmış. Net bir şey yok.

Nika ile Joy Boy farklı olabilir. Nika 1000 yıl önce Shandora savaşında efsaneleşip tanrılaştırılmış bi figür olabilir. Ama tahmin işte adam sadece Güneş Tanrısına dua ediyordum falan diye anlatmış. Net bir şey yok.
Bırak eğleniyor işte, onun için fark mı edecek.

Çıksa da seviniyor zaten çıkmasa da, bu nereden başımıza bela oldu ya :of:

Dur daha ikinci Raund var, onda da bir up koparırsak bir iksir daha üçüncü raund onda da bir up koparırsak tamamdır. Luffy'nin her arc başından geçen standart işleyiş bu sefer Zoro'ya da vursun hep bana rap bana olmaz xD
Luffy hiç iyileştirilmei mucizevi bir şekilde.:D Zoro 2 saatliğine sıfırlanacak. 2 saatte de rakibini yener zaten. Sonrasında acısı çıkar. Çıksın zaten. 1 arc'ta bir anda bu kadar güçlendirme aldı zoraki. O kadar acısı çıksın.:D

Benim için Luffy Dofu yendiği an Jimbeiyi geçmiştir.
Dof meyve kullanımında zirve karalterlerden biriydi ama hakisi yenifünya standartlarında ortalama kalıyordu. Nitekim luffy son meyve bazlı p. up'ını dof karşısında aldı. Doftan sonra hep haki power upları aldı. Jinbeinin meyvesi yok ama fishmen karate sayesinde sanki mizu mizu no mi yemiş gibi suyu istediği gibi yönlendiriyor, havadaki nem ile saldırılar yapabiliyor. Meyveli birisinden alta kalır yanı yok o konuda. Üstüne ileri b. Haki kullanıyorsa, bu onu dofun üzerinde bir konuma koyar. Ama kullanmıyorsa bu dediklerim geçerli değil.

Lastik meyvesi bu kadar önemliyse Zaman meyvesi, Yıldırım meyvesi ve Deprem meyvesini yeryüzünden silmeleri gerekiyordu. Ana karakter illa "Seçilmiş Kişi" olacak diye zorlamadık yer bırakmadı mangaka.

Luffy'nin annesi Quincy çıkarsa şaşırmayın.

Anlaması güç, 3 yıkımcı, 10 numbers, 5 tane de F6 var, çakma meyve yiyenleri de bize katınca adamların hâlâ 16.000 adamı var. Ne çöp adam toplamislar ya. Çöpün bile çöpü var.

Nika = Joy Boy olsa da sırıtmaz çünkü Luffy'de de örneğini gördük, başka yerde Lucy olarak efsane oldu. Aynı karakter iki farklı efsanede yer alabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık