Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1018 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gölgesi benziyor şimdi yalan yok. Ama sadece ona bakılıp yorum yapılmaz, bizimki tahmin. O'nun ismi Nika'ymış bir de kadın ismi, Luffy o ise geçmişte kadın olur, saçma durumlar çıkar.
Yav alakası bile yoktu ama neyse ortalığı velveleye vermeyin bir dahakine :D
Tanrı çıksa da seviyorsun, çıkmasa da seviniyorsun.

Ne güzel İstanbul be :hhh:

@Montana cevap yazma şuna yav :artiz:
Hahhahahah olm sen kendin gelin güvey oldun Luffy Tanrı diye elinde lolipopla dolaştın forumda :D:D:

Sasaki değildi ya. Black Maria sadece onu göstermemiş miydi aday olarak ? O sen olurdun değil mi ? falan gibi bir cümle hatırlıyorum.

Sasaki şuan Frankye karşı üstün ona rağmen yanındaki adamlarını kullanıyor bu aslında kendine güvenmemekten ziyade bana göre korsan gibi dövüşmek
Hayır. Daha sonra toplantı tarzı bir şey yapılıyor. Yamato'yu getirme karşılığında meydan okuma hakkı falan veriliyor.

Sasaki başta hiç de üstün değildi Franky'ye karşı, adam avantajını kullanarak öne geçti.

Hayır. Daha sonra toplantı tarzı bir şey yapılıyor. Yamato'yu getirme karşılığında meydan okuma hakkı falan veriliyor.

Sasaki başta hiç de üstün değildi Franky'ye karşı, adam avantajını kullanarak öne geçti.
A ben biraz yanlış söyledim afedersin. Sasaki ve Who's Who komutanlarla savaşacaktı ama onu demiyorum. Black Maria aramızdan biri Komutanların yerine geçse o sen olurdun değil mi ? diye Who's whoya sıkıyor. Ben onu diyecekken biraz yanlış ifade etmişim. Diğerlerinden sıyrılıyordu yani.

Sasaki üstün değil miydi tekrar kontrol etmem lazım o zaman sağ ol. Ama yine de Komutanlara karşı kendine bu kadar güvenip sırıtan adam. Jimbeye karşı kendine güvenmediği için adamlarıyla saldırmaz ya.

A ben biraz yanlış söyledim afedersin. Sasaki ve Who's Who komutanlarla savaşacaktı ama onu demiyorum. Black Maria aramızdan biri Komutanların yerine geçse o sen olurdun değil mi ? diye Who's whoya sıkıyor. Ben onu diyecekken biraz yanlış ifade etmişim. Diğerlerinden sıyrılıyordu yani.

Sasaki üstün değil miydi tekrar kontrol etmem lazım o zaman sağ ol. Ama yine de Komutanlara karşı kendine bu kadar güvenip sırıtan adam. Jimbeye karşı kendine güvenmediği için adamlarıyla saldırmaz ya.
Bilemiyorum, belki de dediğin gibidir. Fakat Tama olayından sonra adamları saf değiştirince hemen hibrit moda girmesi bana böyle düşündürüyor. O ana kadar rahat takılıyordu çünkü.

Denizcilerin neden Savaş Lordları olmazsa denge bozulur diye ağladıkları belli oldu.

Kısmen diğerlerine nazaran güçsüz gördüğüm Jinbei bile Yc3 seviyesi belki üstü bir adam.
Mihawk'ı filan saymıyorum bile.

Eğer jinbeinin whonun parmağını kırarken kullandığı teknik hyo dayının luffye gösterdiği ileri seviye silahlanma zırhıysa jinbei wanoya kadar tayfanın tüm fertlerinden güçlüydü. Wanodan sonra tayfa içi güç dengesi oturacak. Herkes alacağı p. Up'ı alsın, değerlendirelim. Ama luffy tayfası, diğer süpernova tayfalarından çok güçlü şu durumda. Diğer süper novalar luffy'ye bu halleriyle rakip olamazlar. Acaba süpernovalar rekabet değil iş birliği için mi tasarlandı? Yamatonun da katılımıyla beraber, tayfada komutan seviyesinde 4 adam olacak. Luffy kendisini yonkou seviyesine çıkarabilirse bu arc, 5600 kişilik filoyla beraber tayfası yonkou tayfası seviyesine arc sonu çok rahat ulaşır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık