Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law şuan 26 yaşında luffy 19 yaşında. Aralarında 7 yıl yaş farkı var. Law meyveyi yediği zaman luffy kokoyaşi köyünde vitamindi daha. Bu meyve hırsızlığı ile beraber hükümetin elinden çalındığı kesinleşen ikinci meyve oldu. Daha doğrusu lawın meyvesini hükümet almaya geliyordu, henüz ellerinde değildi. Ama yine de ellerinden kaçırmış oldukları çok değerli bir meyve oldu. Bu hatayı yapanlar denizcilerin en değerlisi sengoku iken ceza alması beklenemezdi. Dünya hükümeti aynı hatanın tekrarlanmaması için Cp Pol üzerinden nakliyesini gerçekleştirmeye başladı diye düşünüyorum. Ama bu sefer ikinci başarısızlığı kabul etmedikler. Bir günah keçisi lazımdı.
Birini suçlamak istediğinde günah keçisi bulursun. Sengoku olmazsa Ope ope'yi almaya giden Tsuru gemisinden biri illa suçlanabilirdi. Bugün ki olayla aralarında tezatlık var. Ope opeye susanlar gomuya gomuya susmayıp birinin başını yakmış.

İkinci kez yaptıkları hatadan bahsetmişsin de yani Who ne yapsa yeridir. Hakkı adamın :dd

Bu zoro dediğiniz adam arc başlarında eslesme teorilerinde sadece yc3 lerle jacklerle kıyaslanirken hiç beklemedik şekilde vs ler baslamadan 1 novayı tekledi sonra 2 yonkounun karşısında durdu, saldırılari yonkoulara endişe verdi ve 1 ine kalıcı bir hasar bıraktı bu yaptıklarıyla bile bana göre Onigashima savaşında bizim safımızda luffy den sonra en etkili (power) adam oldu ama haala bu karakterin yaptıkları yetersiz gösterilme çabaları çok saçma

Simdi ise Yc1 adamıyla vsinin konuşulması gayet normal arkadaşlar zoro catıda bu performansı sergilemese bunun zor olduğunu söylerdim ama suan bu vs artık gayet normal geliyor. Çatıya çıkma ihtimalini ben 0 görüyorum çünkü bu tayfada luffynin emirlerini koşulsuz kabul eden tek adam zoro. Luffy burayı bana bırakın dedikten sonra zoro artık asla çatıya çıkmaz. marconun luffyi tanklamasi, kingin en basindan beri kılıç ustası olarak gosterilip orochi idamında kabzasini kaidoya uzatması tesadüf değil.

Luffy çocukluğunu gomu gomu no mi’yle geçirdi. Çalışmadan önce yumruk bile atamıyordu o rezil meyveyle.

Zoro da çocukluğunu wado ichimonji’yle geçirdi. Onun sayesinde enma’yı hemen kullanabildi.

Beleşlik açısından aynılar. Gomu gomu özel çıksa bile küçücük veledin eline wado’nun geçmesi gibi bişey olur.

Yav mangakanın kendisi vasat dememiş miydi sbs de ? Bu adam kendisiyle de mi çelişiyor yoksa .d

Herkes tutturmuş kutsal diye :S

Luffy çocukluğunu gomu gomu no mi’yle geçirdi. Çalışmadan önce yumruk bile atamıyordu o rezil meyveyle.

Zoro da çocukluğunu wado ichimonji’yle geçirdi. Onun sayesinde enma’yı hemen kullanabildi.

Beleşlik açısından aynılar. Gomu gomu özel çıksa bile küçücük veledin eline wado’nun geçmesi gibi bişey olur.
Biri arkadaşının hayali için alıyor diğeri her bulduğunu yediği için kaşla göz arasında mideye indiriyor. Çokta aynı değil gibi.

Meyveye büyük bir özellik koyması lazım su anki özellikleri ile zaten ciddiye alınmaz özel meyve denmesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık