Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üç Kın başka ne yapacak ki? Rakip kalmadı adamlar için. Canavar Korsanları'nın büyük kısmı da taraf değiştirdi.
Bence de rakipleri yok şu an ve çatıya çıkmaları saçma demiyorum ama çatıya çıkmaları için de bir sebep göremiyorum. Mesela Oda Drake'i de çizmiyor kaç bölümdür ve yanlış hatırlamıyorsam Drake şu an gösteri alanında rastgele dövüşüyor. 3 kını da buna benzer bir şekilde değerlendirebilir.

Bence de rakipleri yok şu an ve çatıya çıkmaları saçma demiyorum ama çatıya çıkmaları için de bir sebep göremiyorum. Mesela Oda Drake'i de çizmiyor kaç bölümdür ve yanlış hatırlamıyorsam Drake şu an gösteri alanında rastgele dövüşüyor. 3 kını da buna benzer bir şekilde değerlendirebilir.
Evet, ama Performans Sahnesi'nde haddiden fazla güçlü adam olacak bizim tarafta. Karşıda bir tek Queen kalıyor.

Evet, ama Performans Sahnesi'nde haddiden fazla güçlü adam olacak bizim tarafta. Karşıda bir tek Queen kalıyor.
Doğru ama diğer aklıma gelen seçenek, bizim taraftan birilerinin(misal: Inu, Killer ve Franky) yenildiği ya da yenilmek üzere olduğu ve bu üçlünün onlarla yer değiştireceği. Bir de uçuk fikrim var ki o da Big Mom Korsanları'nın sonunda savaş alanına geleceği ve bu üçlünün, o savaşın öncü ekibi olacağı. Bunlar olacağına performans sahnesine gitmelerini yeğlerim açıkçası.

Kid bir saldırı sonucu Law'un ayaklarının dibine düşer. Law, Kid iş birliğini kabul etmediği sürece durumun değişmeyeceği ve gebereceğini söyler.
İzo ve Marco sahnesi görürürüz. İkisi muhabbet ederken bir yandan King ile dövüşüyor.
Queen Sanji'ye bir atak yaptığı sırada Kawamatsu gelip onu bloklar ve dövüşe dahil olur.
Neko Carrot ve Wanda'ya rastlar, ikisi de ağır yaralıdır. Onları Shishilian'a emanet eder ve Peros'un peşine düşer belki karşılaşmaları başlayabilir.
P1 ayağa kalkar o sıra oraya doğru gelen Denjiro ona teki atıp tekrar yatırır. Law ve Kid şaşırır.
Onigashima başkente yaklaşır, Tenguyama fark eder.

İzo ve Kawamatsu, King'i devralır. Marco yaralılara yardıma gider.
Black Maria vs Robin ve Brook, Black Maria alt edilir.
Kaido vs Yamato, Yamato'yu hibrit açarken görürüz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık