Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017: Emirler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tüm meyvelerin eski bir kullanıcısı var bence takılmamız gereken konu bu değil Luffy özel bir meyve kullandığı için buralara kadar gelmedi hatta Oda çok kötü bir meyve vermiş ana karaktere diye yıllarca dalga geçtik meyvenin bi özelliğini görmedik

Lastik meyvesi , Joy boy’un ya da Rogerin eski meyvesi olabilir bence bunda bi sorun yok
Roger'in eski meyvesi olmadığını gördük meyve kullanıcısı değildi.Joy Boy'u bilemem.

Aga bir şeyi merak ediyorum.

Whole Cake Island'daki komutanları yenmek imkansız gibi geliyordu ama buradaki komutanları görünce nedense öyle bir hissiyat vermiyor bana. Sizde de oluyor mu?

Ayrıca Gomu Gomu özel çıksa da çokta önemli değil.
Bana da öyle geliyor. Mesela Katakuri gibi Luffy'nin tekniklerini anında 10'a katlayan korkutucu birini görmedik. Belki de bizimkiler güçlendiğindendir.

Çünkü Zoan tipi elemanların tek olayı fiziksel güç ve savunma. Örneğin WCİ'de Katakuri'sinden, Perospero'suna, Smoothie'sinden, Cracker'ine, Oven'inden, Mont-d'Or'una, Tamago'sundan, Amande'sine kadar çok farklı meyve güçleri ve dövüş yetenekleri olan kişiler vardı. Antik Zoanlar içinde bir tek Queen ve Who's Who var farklı yetenekleri olan.
Çok dandik bir arc cidden. Joy Boy muhabbeti olmasa hiç okumazdım bile.

Lastik meyvesini ana karaktere komiklik olsun diye verdim minvalinde bir şey söyleyen adam gelmiş bu meyvenin üzerinden bile gizem kasma derdinde...

1000 sayı oldu be adam yeter artık, yeter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık