Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017: Emirler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu nerede geçiyor? Uykulu olduğum için kaçırmadıysam diyalog aynen şu:
Jinbe:Hapisten kaçan bir cp görevlisiyle ilgili bir şeyler duymuştum falan filan
Who's Who:O kadar eski bir hikayeyi bildiğine inanamıyorum, 12 yıl önce yaptığım hatanın cezası
Aynen öyle yazıyor. 12 yıl önceki hatasının cezasını 2 yıl önce çekmeye başlayamacağı için mantıken 10 sene hapis yattığı çıkıyor ortaya.

Biz istesek ye istemesekte Oda bu meyveyi bir sekilde önemli yapacak sanırım.

İlginç olan Shanks in bu meyveyi herhangi bir gemi değilde direk dünya hükümetinin koruması altında ve basinada en az Rob lucci kadar güçlü bir koruma sağlanan bir gemiye saldırmayi göze alıp oradan meyveyi alması.Orada meyvenin olduğunu bilmesi tesadüf olduğuna inanmıyorum.Korsanlar durduk yerde hükümetij gemilerine saldirmaz gibi geliyor.Yani beladan uzak durma adına.

Bide bunun üstüne Cp0 dan birine uzun yıllar hapis yatırması hiç mantıklı değil

İlginç olan Shanks in bu meyveyi herhangi bir gemi değilde direk dünya hükümetinin koruması altında ve basinada en az Rob lucci kadar güçlü bir koruma sağlanan bir gemiye saldırmayi göze alıp oradan meyveyi alması.Orada meyvenin olduğunu bilmesi tesadüf olduğuna inanmıyorum.Korsanlar durduk yerde hükümetij gemilerine saldirmaz gibi geliyor.Yani beladan uzak durma adına.

Shanks meyveyi başkasından almış da olabilir, arada doğrudan bir bağlantı yok.

Shanks kolayca yener onu, o zamanlar Yonko olmasa da ondan bayağı güçlüdür. İstihbarat almış olabilirler meyvenin taşınacağını o ayrı mevzu.

Kimse Gomu Gomu olayını beğenmemiş ama benim bayağı hoşuma gitti. Böyle bağlanan olayları seviyorum zamanında Buggy'in hasır şapka olayı gibi. Özel çıksa da beni rahatsız etmez.
Zaten özel olmasına da gerek yok. Sonuçta bu meyveyi daha önce yiyip büyük işler başaran korsanlar olmuştur, Gear 4 ile Luffy tek yumrukta Dressrosayı kırmıştı. Bu kadar güçlü bir meyveyi elbette korurlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık