Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1016 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Yamato Katayı yenemez. Fiziksel olarak daha güçlü olabilir ama Katayı yenebilmek için benim gözümde ciddi bir güç farkı lazım eğer gözlem Katanınki kadar iyi değilse ki Yamatoda gözleme dair pek bir şey görmedik. Görebileceğimizi de düşünmüyorum açıkçası. Sanjinin, Yamatodan iyi olduğu tek konu herhalde .s

Kaido onurlu bir adam ve esasen bir korsandır. Tek hatası Orochi ile beraber işe girmekti.
Onurlu mu? Oden'e muhteşem 1 saatte dayanması halinde idam edilmeyecekler sözünü verip de sonrasında senin kafana sıkacağım diye pis pis gülen biridir. Ayrıca onurlu adam düşmanına öyle arkadan saldırmaz. Onurlu sözünün karşılığı One Piece'de, Katakuri'nin yaptığıdır. Flampe yüzünden mızrağını sapladığını düşünüp kendini mızrağıyla deşip şartları eşitlemesi onurlu bir davranıştır. Kaido mu? Seride Orochi'den sonrs en onursuz adamdır. Hatta adam mıdır? Madam mıdır çözemedim. Gücüne güveniyorsa iyileşmesini bekleyip tekrar dövüşseydi işte o zaman derdim ki evet onurluymuş. Yamato, babası olacak ezikten daha Adamdır. Kızın Oden'im diye balataları sıyırmış gibi ortalarda dolaşması dışında gayette yiğit olduğu ortada. En azından düşmanlarına önlerinden saldırıyor.:sapkali:

Naminin yeni powerupı hayırlı olsun. Çok güçlü bir power up aldı. Sopası artık şekil de değiştirebiliyor. Zeus + napolyon özelliği oldu. Rüzgar zaten vardı. Ateş geldi mi al sana büyücü nami. Sopası da asası olur. Bölümün en güzel yeri ise yeni bir gizem. Kaido neden wanoda? Wanoyu özel kılan şey ne? Kaido belli ki joyboyu arıyor. Joyboyun wanoda ortaya çıkacağını düşünmüş olabilir. One piecein ne olduğunu da biliyor olabilir. Luffye o yüzden sen joy boy değilsin dedi. Adam joy boyu arıyor belli ki.

Sakin olun yamato tayfaya gelcem demiyor zaten, denize luffyle açılcam diyor. Çok sevgili canavar üçlünüz bozulmayacak. Yamatonun bozmak gibi bir hedefi de yok azcık sakin canlarım?

Sende jurassic park a çevirdin aaaa :D
Napalım ofiste zaman geçmiyor bari buna saralım :D

Sabondydekileri düşünürsek bu baya patlatıyo sanırım ya

Ne diyosun be alpa bile yamato luffyden daha güçlü çıktı demiş şok üstüne şok

Yamatoya oynayacağıma piyangoya oynasaydım keşke sşxödğödğf
Yauv patlasa ne olur patlamasa ne olur derisi sağlam değil mi bu kadının? Feminen duyguların kabarmadı mı? Kadın olduğu için vücudu daha mı kırılgan yani? Pozitif cinsiyetçiliğin nirvanası değil midir bu rezillik?

Üye silindi 7459

Onurlu mu? Oden'e muhteşem 1 saatte dayanması halinde idam edilmeyecekler sözünü verip de sonrasında senin kafana sıkacağım diye pis pis gülen biridir. Ayrıca onurlu adam düşmanına öyle arkadan saldırmaz. Onurlu sözünün karşılığı One Piece'de, Katakuri'nin yaptığıdır. Flampe yüzünden mızrağını sapladığını düşünüp kendini mızrağıyla deşip şartları eşitlemesi onurlu bir davranıştır. Kaido mu? Seride Orochi'den sonrs en onursuz adamdır. Hatta adam mıdır? Madam mıdır çözemedim. Gücüne güveniyorsa iyileşmesini bekleyip tekrar dövüşseydi işte o zaman derdim ki evet onurluymuş. Yamato, babası olacak ezikten daha Adamdır. Kızın Oden'im diye balataları sıyırmış gibi ortalarda dolaşması dışında gayette yiğit olduğu ortada. En azından düşmanlarına önlerinden saldırıyor.:sapkali:
Savaşta her şey mübah tıpkı Luffy'nin Brulee'yi kaçırması gibi. Katakuri yanıp tutuşuyordu Brulee'ye bir şey oldu mu diye. Zaten o olaya vesile olan kişiyi de öldürdü Kaido.
Oden'i öldürmesinin sebebini ise Kaido söylemişti. Ayrıyetten sözü veren Kaido ama emri veren de Orochi'ydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık