Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015: Zincirler

Bölüm nasıldı?

• Istediğim gibi

Kullanılan: 252 75.2%
  • Normal bölüm

Kullanılan: 63 18.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    335
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adam hasır şapkalara " bu sizin işiniz isterseniz sizi çatıya bırakayım burayı ben hallederim. " benzeri şeyler demedi mi? Dedi.
Luffy'nin düşüşünü öğrenmiş olmasına rağmen çatıya gitmeye bölümde yeltenmedi. Aksine Momo'nun yaptığı anons ile " sizi bu yüzden seviyorum. " dedi. Marco'da Luffy'e bırakacaktır. Bence çatıya çıkmayacak.
Şuan çatıya çıkarsa hata etmiş olur, King ve Peros' u tutabilecek kimse yok. Destek geldiği vakit çatıya çıkmazsa Luffy' yi göz göre göre ölüme bırakmış olur, ona yardım edebilecek geriye bir tek o kaldı çünkü. Yamato bir iki darbe indirir belki ama eninde sonunda düşecek o da. Marco da düşecek ama en azından Luffy' ye can basmış olacak. Kaido' nun dayanıklı vücuduna karşı tek silahları Marco' nun iyileştirme yeteneği bence.

Şuan çatıya çıkarsa hata etmiş olur, King ve Peros' u tutabilecek kimse yok. Destek geldiği vakit çatıya çıkmazsa Luffy' yi göz göre göre ölüme bırakmış olur, ona yardım edebilecek geriye bir tek o kaldı çünkü. Yamato bir iki darbe indirir belki ama eninde sonunda düşecek o da. Marco da düşecek ama en azından Luffy' ye can basmış olacak. Kaido' nun dayanıklı vücuduna karşı tek silahları Marco' nun iyileştirme yeteneği bence.
Luffy denizin dibinde olmasına rağmen " yeneceğim. " diyor. Şu halinde bunu diyen ya salağın önde gidenidir ya da gerçekten Kaido'ya karşı nasıl zafer alacağını çözmüştür.
Smoker bir önceki yorumlarda da yazmış. İyileştirme yeteneği başkasına zarar da olabilir. Kendisine sağladığı iyileştirme gücü başkasında aynı olmuyor diye. Bakalım göreceğiz artık Oda'nın nasıl yol izleyeceğine. :D

Luffy denizin dibinde olmasına rağmen " yeneceğim. " diyor. Şu halinde bunu diyen ya salağın önde gidenidir ya da gerçekten Kaido'ya karşı nasıl zafer alacağını çözmüştür.
Smoker bir önceki yorumlarda da yazmış. İyileştirme yeteneği başkasına zarar da olabilir. Kendisine sağladığı iyileştirme gücü başkasında aynı olmuyor diye. Bakalım göreceğiz artık Oda'nın nasıl yol izleyeceğine. :D
Doğru da işte karşısında Dof veya Katakuri gibi sadece kendisinden bir adım ileride olan birisi yok, her vurduğunda bilincini kaybettiren bir adam var. Luffy nasıl hasar vereceğini bulmuşsa da dövüşün devamı boyunca Kaido'dan hiç hasar almaması gerekiyor ki daha savaşın ilk yarısında iki kere komaya girdi. Haliyle üçüncüye, dördüncüye dayanabilmesi için Kalp korsanlarının 5-10 dakikalık müdahalesi ve salt irade gösterisi yeterli olmamalı bence.
Neyse bekleyip görelim ileriki bölümlerde. :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık